RemoveIT Pro

0
654
Deneme Sürümü | 5.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

RemoveIT Pro programını kullanarak istenmeyen taramaları çalıştırarak, sistemin kritik alanlarından kötü amaçlı yazılımları tanımlayın ve kaldırın, bir karantinayı yönetin ve ek güvenlik araçları kullanın.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Bilgisayar Güvenlik Programı

RemoveIT Pro, zararlı yazılımları ortadan kaldırmak ve bilgisayarın güvenlik durumunu geri yüklemek için sabit diskin kritik alanlarındaki virüsleri, solucanları, casus yazılımları ve reklam yazılımlarını algılayan kötü amaçlı yazılım içermeyen bir yazılım uygulamasıdır. Gelişmiş ayarlar içermez, bu nedenle optimize edilmiş özelliklerle varsayılan yapılandırmasını çalıştırmayı tercih eden yeni başlayanlar tarafından kolaylıkla ele alınabilir.

İsteğe bağlı hızlı taramalar

Daha fazla ilerlemeden önce kullanıcılar bu uygulamanın gerçek zamanlı bir koruyucu ile donatılmadığını unutmayın; bu nedenle kötü amaçlı yazılım sızıntılarını önleme yeteneğine sahip değildir, ancak virüs bulaşmış dosyaları silmek yeterlidir.

Hızlı kurulum ve klasik arayüz

Sponsorlu Bağlantılar

Kurulum prosedürü, özel dikkat gerektirmeyen hızlı ve kolay bir iştir. Arayüz söz konusu olduğunda, RemoveIT Pro klasik bir görünüm benimser ve görsel çekiciliğe önem vermez.

Taramaları çalıştırın, karantinayı yönetin ve ek güvenlik tedbirleri alın

Araçtan, sabit diskte hızlı tarama yapması istenebilir. Tespit edilen tehditler göz ardı edilebilir, kaldırılabilir veya yakından incelenmek üzere karantinaya gönderilebilir. Buna ek olarak, etkin süreçleri ve hizmetleri görüntülemek, sonlandırmak, Windows başlangıç ​​süresini artırmak, günlük dosyalarını araştırmak ve karantinayı yönetmek için otomatik olarak sistem statüsünde çalışan uygulamaları devre dışı bırakmak mümkündür.

Performans sonuçları

RemoveIT Pro, sistem kaynakları üzerinde çok hızlı bir şekilde dosyaları tarar. Ekstra tarama modları gibi ilave özellikler arayan kullanıcılar, RemoveIT Pro Security Enterprise’ı test edebilir veya satın alabilir.

RemoveIT Pro Ekran Görüntüleri

Versiyon : 12.8.2017
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here