Remove Fake Antivirus

0
841
Ücretsiz | 234 KB i n d i r
Editör İncelemesi
3.3

Özet

Remove Fake Antivirus, sahte ve tehlikeli antivirüs ürünlerini tanımlayan ve bilgisayardan kaldıran küçük boyutlu, taşınabilir ve basit bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs Programı Kaldırma Programı

Remove Fake Antivirus, virüsten koruma uygulamaları olarak görünen akıllı virüslerle bulaşma ihtimaline karşı bilgisayarınızda saklamaya değer ücretsiz, küçük boyutlu ve taşınabilir bir uygulamadır. Minimum kullanıcı yardımı ile tüm süreçle ilgilendiği için yapılandırma gerektirmez.

Başka bir deyişle, bilgisayardan inatçı virüsleri gidermek için antivirüs yazılımı ile ilgili daha önceden deneyim gerektirmez. Açıkça görülebileceği halde, Remove Fake Antivirus’un kötü amaçlı yazılımların bilgisayara sızmasını engelleyemeyeceğini belirtmek gerekir; bu nedenle herhangi bir bilgisayarın güvenliğini sağlamak için gerçek zamanlı bir koruma sağlayan tam özellikli bir anti-malware / antivirüs programı zorunludur.

Taşınabilirlik avantajları

Kurulum paketi olmadığından çalıştırılabilir dosya sabit diskin herhangi bir bölümüne kaydedilebilir ve hemen başlatılabilir. Ayrıca aracı herhangi bir bilgisayarda asgari düzeyde çaba harcamadan ve önceki kurulumcular olmadan çalıştırmak için aracı bir USB flaş diskine veya diğer çıkarılabilir depolama birimine kaydetme imkanı da vardır.

Sahte koruma ürünlerine karşılık gelen kayıt defteri girdileri dışında, uygulamanın Windows kayıt defterinde herhangi bir değişiklik yapmadığı görüldü.

Basit arayüz ve seçenekler

Arayüz, yalnızca iki düğme içeren tek bir klasik pencere ile temsil edilmekte olup, bilgisayarı taramaya ve aracı çıkmaya adamıştır. Kullanıcılar, Remove Fake Antivirus tarafından tanımlanan tüm sahte koruma araçlarıyla bir listesini incelemek için geliştiricinin web sitesini ziyaret edebilir ve programın nasıl çalıştığını öğrenebilir ve virüslerin nasıl kaldırılacağına ilişkin manuel bir kılavuz da olabilir.

Çalışma mantığı

Sponsorlu Bağlantılar

Tarama prosedürü otomatiktir ve yapılandırmayı gerektirmez. Uygulama, sahte koruma araçlarını nerede bulacağını tam olarak bilir ve izin istemeden dosyaları, klasörleri ve kayıt defteri anahtarlarını otomatik olarak kaldırır.

Görev tamamlandığında silinen her dosyanın tam yolu ile günlük ayrıntılarını incelemek mümkündür. Remove Fake Antivirus, kullanıcıların bilgisayarı en yeni güncelleştirilmiş virüsten koruma uygulaması ile taramasını ve tüm virüs giderme yordamını sonuçlandırması için bilgisayarı yeniden başlatmasını önerir.

Değerlendirme ve sonuç

Remove Fake Antivirus sistem kaynakları üzerinde ışık kalırken tarama işleri çok hızlı gerçekleştirilir. Sahte koruma ürünleri ile ilgili oldukça etkileyici bir veri tabanına sahiptir. Çok uzun süredir büyük bir sürüme güncellenmemesine rağmen, Remove Fake Antivirus hala güvenilirdir.

Remove Fake Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.99
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here