RegRun Reanimator

0
558
Ücretsiz | 15.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

RegRun Reanimator programını bilgisayarınıza indirerek Truva atlarını, Adware, casus yazılımları ve rootkit’leri ve diğer zararlı yazılım türlerini bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Zararlı Yazılım Kaldırma Programı

RegRun Reanimator, bilgisayarınıza fazladan bir güvenlik katmanı eklemek için tasarlanmış, birden fazla kötü amaçlı yazılım dosyasını kaldırmak için gelişmiş araçlar sağlayan bir uygulamadır.

RegRun Reanimator programının ekranın ortasında tarama özelliklerine erişim sağlarken, tüm özellikler ana pencerenin alt kısmında listelenen sekmeler de düzenlenmiştir.

Her tek düğmede ayrıntılı açıklamalar vardır, bu nedenle üzerine tıklamadan önce ne yapmak üzere olduğunuzu bileceksiniz.

Virüs tarama aracı, adından da anlaşılacağı gibi, bilgisayarda kötü amaçlı dosyalar arar ve onları yerinde veya bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra kaldırır.

Windows işletim sisteminin yolunu sağlayarak başka bir hedefi (örneğin bir ağ bilgisayarı) tarama seçeneğiniz de vardır.

Deneyimli bir kullanıcı değilseniz ve şüpheli bir dosyayla nasıl başa çıkacağınızı bilmiyorsanız, Gönder Raporu sekmesine geçmeniz yeterlidir. Böylelikle, destek merkezine ayrıntılı bir sistem raporu gönderebilir ve bu nedenle uzmanlardan size yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Neyse ki, çok popüler Görev Yöneticisi veya Kayıt Defteri Düzenleyicisi kilidi de dahil olmak üzere, virüslerin yol açtığı zararların bir kısmını düzeltmenize izin veren “Virüsten Sonra Temizle” özelliği de var. Buna ek olarak, virüsle temas kuran bazı dosyalardaki ‘erişim engellendi’ hatasını onarmak için bir seçenek var.

RegRun Reanimator, bilgisayar performansını engellemeden hızlı ve kolay bir şekilde çalışır ve temizleme süreci kullanıcıya bağlıdır ve şüpheli dosyaları analiz etmek için ne kadarının gerektiğini bir taramada bir dakika sürebilir.

Genel olarak, RegRun Reanimator bir grup virüsden kurtulmak için mükemmel bir araçtır.

RegRun Reanimator Ekran Görüntüleri

Versiyon : 9.10.0.610
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here