Red Ball 4 (Android)

0
856
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Red Ball 4 oyununu Android işletim sistemli akıllı telefonlara ve tabletlere ücretsiz olarak indirerek kırmızı bir top ile engellerle ve tuzaklarla baş etmeye çalışacağınız ilerlemeli oyun oynayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için İlerlemeli Kırmızı Top Oyunu

Red Ball 4 oyununu ücretsiz olarak indirip oyna. Oyunun temel mantığı şu şekilde;  yuvarlak olan dünya, korkunç canavarlar tarafından bir küp şekline dönüştürülmek isteniyor. Küp şeklinde olan kötü yaratıklar, yuvarlak şeklinde olan sevimli ve kırmızı toplara karşı savaşıyor. Oyuna başladığınızda kolaydan zora doğru giden seviyeli bir aşama ile karşılaşacaksınız. Oyunda tam 75 adet aksiyon dolu seviye bulunmaktadır.

Red Ball 4 oyununda kırmızı topla ilerliyor ve engellere takılmamaya çalışıyorsunuz. Küpler tarafından hazırlanmış olan tuzaklara dikkat etmeniz gerekmektedir. Zıplama, yuvarlanma, atlama, sıçrama, hızlı hareket etme ve durma gibi hareket çeşitleriyle engellerden kurtulmalısınız. Engellere takılıp yandığınız da canlarınızdan bir can gitmektedir. Oyunda Boss Savaşları adı verilen savaş stilleri bulunmaktadır. Boss Savaşları sayesinde küp şeklindeki kötü yaratıklara karşı güçlü bir savaş taktiği ve hamleler yapabilirsiniz.

Red Ball 4 oyununun ekran grafikleri ve ses özellikleri oldukça gelişmiştir. Oyunda çalan müzikler hem eğlenceli hemde heyecanınıza heyecan katacak cinsten. İyi eğlenceler dileriz.

Red Ball 4 Tanıtım Videosu

Red Ball 4 Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.3.21
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.0.3 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here