Recuva

0
1019
Ücretsiz | 3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Recuva, bilgisayardan sildiğiniz dosyaları geri yükleyen bir kurtarma aracıdır. Recuva, derin taramalar, güvenli yazım ve ön izleme yaparak silinen dosyaları hızlı ve kayıpsız bir şekilde geri getirmeye çalışır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Bilgisayardan Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı

Recuva programıyla resimler, müzik, belgeler, videolar, sıkıştırılmış arşivler, e-postalar veya diğer dosya türlerinden silinen bütün dosyaları geri getirebilirsiniz.

İlgili dosyaları kurtarmak için daha önce denenmiş ancak başarısız olmuş, daha uzun süren kapsamlı bir tarama işlemi olan Derin Taramayı etkinleştirebilirsiniz.

Uzman kullanıcılar, basit sihirbazı kullanmadan Recuva’nın keyfini çıkarabilirler. Tek yapmaları gereken, sürücüyü, tarama modunu (dosyalar veya içerikler için) ve dosya türünü seçmektir.

Kurtarılan dosyalara ait sonuçlar görüntülendiğinde arayüzdeki yeşilmükemmel, turuncuzayıf, kırmızıkurtarılamaz renkleri anlamlarıyla görüp kontrol ederek  her dosyanın mevcut durumunu görebilirsiniz. Ayrıca, boyut, son değişiklik ve erişim zamanı gibi her dosya hakkında yararlı bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Dosya kurtarma işlemi uzun sürebilir (dosyanın boyutuna ve durumuna bağlı olarak) ve çıkış yeri aynı sürücüde bulunuyorsa, Recuva başarılı kurtarma işleminin olmayacağını söyler.

Deep Scan dışında Recuva çok hızlı çalışır ve fazla miktarda sistem belleği kullanır. Çevrimiçi Yardım özelliğini kullanabilmeniz için Piriform Öncelikli Destek hesabı kullanmanızı gerektiriyor.

Recuva, dosya kurtarma için acil çözümler sunar ve bu yazılım kategorisinde en iyi seçeneklerden biridir.

Recuva Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.53.1087
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here