Reason Core Security

0
667
Deneme Sürümü | 7.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Reason Core Security programı ile bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyun, gereksiz uygulamaları kaldırın ve istenmeyen programların yüklenmesini önleyin. Genel olarak baktığımızda gereksiz programları, başlangıç ​​öğelerini ve tarayıcı eklentilerini kaldıran etkili ve sezgisel bir programdır.

Casus Yazılımlara Karşı Etkili Koruma

PC’nizin optimum verimlilikte çalıştığından ve özel bilgilerinizin her zaman güvende olduğundan emin olmak için standart antivirüs yazılımı kullanmak genellikle yeterli değildir. Birçok program, sizi kötü amaçlı yazılımlara karşı sık sık korumadıkları gerçeğinin yanında, tehlikeli olmasa da istenmeyen bazı ek uygulamalar yükler.

Reason Core Security, bilgisayarınızı bu tehditlere karşı koruyabilen, yeni başlayanlar için uygun bir modern, kullanıcı dostu arayüzü sunan kolay kullanımlı bir yazılım parçasıdır.

Uygulama, yerleşik gerçek zamanlı koruma motoruyla potansiyel tehditleri algılamak ve silmek için kullanılabilir.

Reason Core Security, bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılım içeriyor olma ihtimali yüksek alanlarda arama yaparak hızlı bir tarama gerçekleştirebilir. Bunlara aktif süreçler ve başlangıç ​​programları dahildir.

Tam bir tarama gerçekleştirirken, uygulama sisteminizin belleğini ve disklerinizde depolanan dosyaların çoğunu da arar. Belirli dosyaların virüslü olmamasını istiyorsanız, hangi klasörlerin eklenmesi gerektiğini seçebilirsiniz. Ayrıca, düzenli aralıklarla taramalar yapmak isterseniz, bunu planlayabilirsiniz.

Uygulama, programların kurulum işlemi sırasında üçüncü parti yazılım yüklemesini engelleyen bir Bundle Protection (Bundle Koruma) özelliğini içerir. Bunlar her zaman tehlikeli olmayabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Reason Core Security, uygulamanın tüm izlerinin PC’nizden silinmesini sağlamak için gelişmiş bir kaldırma işlemi gerçekleştirebilir. Ayrıca, bilgisayarınızın önyükleme süresini azaltarak başlangıç ​​listesinden öğeleri kaldırabilirsiniz.

Ayrıca, çeşitli tarayıcılara yüklenen eklentileri görmek ve güvenlik riskleri söz konusuysa bunları kaldırmak mümkündür.

Genel olarak, Reason Core Security, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyabilen, istenmeyen yazılım yüklemelerini engelleyen güvenilir bir yazılımdır.

Reason Core Security Ekran Görüntüleri:

Versiyon : 2.3.0.3
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here