RealPlayer

0
839
Ücretsiz | 61.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

RealPlayer ile medya dosyalarınızı özel bir bulut depolama alanına yerleştirebilirsiniz. RealPlayer isimli bu güçlü medya oynatıcıyı ücretsiz olarak indirerek sevdiğiniz filmleri, videoları, ses dosyalarını, klipleri ve şarkıları dinleyip oynatabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Windows için Ücretsiz Medya Oynatıcı

Günümüzde bilgisayarda ki en yaygın eğlence biçimlerinden biriside herhangi bir şovun ya da en sevdiğiniz şarkıların tadını çıkarmaktır. RealPlayer kullanarak hemen hemen bütün formatlara ait filmleri izleyebilir, müzikleri dinleyebilirsiniz. RealPlayer, masaüstünüze etkileyici bir ses ve video deneyimi sunmayı taahhüt eder.

Medya dosyalarını gittiğiniz her yere götürün

RealPlayer, müzik ve videolarınızı saklamanız için İnternet üzerinde değişken miktarda depolama alanı sağlıyor. Dosyalarınızı arkadaşlarınızla sürekli paylaşmanıza veya çeşitli cihazlara kurmanıza olanak tanır; çünkü bu etkinliklerden her biri size daha fazla depolama alanı kazandırır.

Medya kitaplığını akıllıca düzenleyin

Programın ana penceresi, mevcut önemli özellikleri hızla değiştirmenizi sağlar. Hem bilgisayarınızdaki, hem de Bulut depolama alanınızdaki dosyaları düzenlemenizi sağlar.

Birden fazla özel koleksiyon oluşturulabilir ve çeşitli ölçütlere göre sıralayabileceğiniz dosyalarla doldurulabilir. Programın sekmelerinde gezinirken bir dosyaya rastladığınızda “Ekle” seçeneğine tıklarsanız seçili bir koleksiyona hızlıca yerleştirebilirsiniz.

Çevrimiçi videoları izleyin ve indirin

En kullanışlı özelliklerden biri entegre bir web tarayıcısıdır. Bununla YouTube kliplerini de oynatabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Üstelik izlediğiniz videoları “Bu Videoyu İndir” işlevini etkinleştirerek indirebilirsiniz. Bunlar hızlı ve daha iyi bir yönetim için Bulut depolama alanınıza otomatik olarak gönderilebilir.

Entegre oynatıcı ile ilgili olarak, neredeyse tüm mevcut ses ve video formatlarını oynatma kapasitesine sahiptir. Oynatma seçenekleri net olarak görünür; % 200’e kadar ayarlanabilen bir ses kaydırıcısı bulunur. Videolarınızı dikkatlice düzeltebileceğiniz veya onları uygun bir formata dönüştürebileceğiniz birkaç araç bulunmaktadır.

RealPlayer, medya dosyaları söz konusu olduğunda kesinlikle kullanılması gereken programlardan birisidir.

RealPlayer Ekran Görüntüleri

Versiyon : 18.1.9.106
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here