Raven Security

0
437
Deneme Sürümü | 67.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.5

Özet

Sisteminizden kötü niyetli dosyaları algılamak ve temizlemek için Raven Security isimli bu güvenilir araç ile hızlı veya derinlemesine işlemler kullanarak bilgisayarınızı tarayabilir ve bilgisayarınızı güvende tutabilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Casus Yazılım Engelleme Programı

Raven Security, bilgisayarınızdaki tehditleri, kötü amaçlı dosyaları ve virüsleri algılama yeteneğine sahip güvenilir bir araçtır. Uygulama, kötü amaçlı yazılımları veya diğer tehlikeli dosyaları tespit etmek için yerelleştirilmiş, hızlı veya derinlemesine taramalar yapabilir. Üstelik, algılandıktan sonra, dosyaları karantinaya veya silinecek şekilde taşımanıza izin verir.

Raven Security, yerel disklerdeki ve USB sürücülerdeki tehditleri tespit ederek bilgisayarınızı virüs bulaşmasından uzak tutmanıza olanak tanır. Program, hızlı, yüzeysel ve derinlemesine çeşitli tarama türlerini gerçekleştirebilir. Hızlı tarama virüslerin bulaşmış olma ihtimali olan tüm yerleri analiz etmek için optimize edilmiştir.

Tam tarama, tüm sürücüleri, klasörleri, dosyaları ve bağlı medya aygıtlarını yönetirken, Hedef tarama belirli bir klasörü seçmenize izin verir. Alt tarayıcılar da Hedef taramasına dahildir. Özel tarama, tüm özel klasörlerde ve savunmasız konumlardaki öğeleri işlerken, Rootkit seçeneği Windows’un yüklü olduğu dizinde rootkit bulaşmalarını tespit etmeye adamıştır.

Raven Security, programı açtığınızda veya isteğe bağlı olarak belirlenen sekmeden güncellenen bir virüs veritabanı ile birlikte gelir. Bu veritabanı tüm virüs tanımlarını içerir ve programın düzgün çalışmasına izin verir, bu nedenle sisteminizi taradığınızda güncel olduğundan önemlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir tarama işlemi tamamlandığında, yazılım, analiz edilen dosyaların sayısı ve enfeksiyonlar da dahil olmak üzere kısa bir rapor görüntüler. Bununla birlikte, bir virüs bulunduğunda, takip penceresini soracak bir bildirim penceresi istenir: Virüs bulaşmış dosyayı karantinaya taşıyabilir veya güvenli bir şekilde silebilirsiniz.

Raven Security güvenilir ve yetenekli bir araçtır ancak taramaları gerçekleştirdiğiniz sürece yalnızca bilgisayarınızı güvence altına almanıza yardımcı olabilir. Otomatik, zamanlanmış taramaları desteklemez ve belirli bir dosyayı taramanıza izin vermez.

Program aynı zamanda gerçek zamanlı koruma seçeneği de içeriyor, ancak virüs test dosyalarını tanımlayamadığı için algılama yeteneği sınırlı olabilir. Derinlemesine tarama, riskli dosyaların bulunması için basit bir çözümdür.

Raven Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.9.0.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Vista ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here