RAR Password Cracker

0
492
Ücretsiz | 284 KB i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

RAR Password Cracker, RAR dosyalarınıza güvenlik amaçlı koymuş olduğunuz şifreleri kurtarmanıza yarayan kullanımı kolay ve sezgisel arayüze sahip ücretsiz programdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

RAR Dosyalarının Şifrelerini Kurtarma Programı

RAR Password Cracker, unutulmuş RAR şifrelerini kurtarmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış güçlü bir yazılım çözümüdür.

Program, BruteForce ve Dictionary gibi iki farklı şifre kurtarma modu sağlar; bunların her biri, RAR dosyasının şifre karmaşıklığına ve boyutuna bağlı olarak birkaç saat sürebilir.

Geçmişte benzer programları gördüğümüz halde, RAR Password Cracker tüm süreç boyunca kullanıcılara rehberlik etmek için iyi düzenlenmiş bir sihirbaza dayanarak farklı bir yaklaşım benimser.

Her şeyden önce, şifreli RAR arşivini seçmeniz ve yukarıda belirtilen iki şifre kurtarma yönteminden birini seçmeniz istenir. Sözlük yöntemine giderseniz, bir sözlük dosyası sağlamanız gerekir; uygulama bir yerleşik belge ile gelmediğinden, bu gerçekten bir sorun olabilir.

Sözlük saldırı modunda, tüm büyük veya küçük harfli parolaları kontrol etme imkanı gibi birden fazla seçenek vardır.

Diğer yandan BruteForce saldırısı bir karakter seti tanımlamanıza ihtiyaç duyuyor ancak bu uygulama yalnızca üç farklı ön tanımlı ayar (basamak, küçük ve büyük harf latin) içermediğinden yalnızca birkaç saniye sürüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yine, şifrenin minimum ve maksimum uzunluğunu ve hatırladığınızda ilk ve son karakterleri seçmelisiniz.

Bir şifrenin kurtarılması birkaç saate kadar sürebilir, ancak RAR Password Cracker performansı hiç etkilemeksizin çalışmaya devam eder.

Sonuç olarak, RAR Password Cracker bu kategoride uygun bir seçim olarak geliyor. Ve benzer çözümlerden daha kolay kullanıldığı için gerçekten de denemeye değer.

RAR Password Cracker Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.20
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here