Ragit AntiVirus

0
511
Deneme Sürümü | 42 MB i n d i r
Editör İncelemesi
2

Özet

Ragit AntiVirus, bilgisayarınızı ve kişisel bilgilerinizi çok çeşitli tehditlere karşı koruyan basit ve kullanımı kolay bir koruma aracıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs Programı

Ragit AntiVirus, virüsler veya diğer kötü amaçlı yazılım biçimleri gibi sanal tehditlere karşı algılama ve kaldırma aracı olarak kullanılmak üzere geliştirilmiş, hafif ve kullanıcı dostu bir yazılım parçasıdır.

Basit ve kullanışlı arayüz

Araç, özellikle cazip özelliklere sahip olmayan oldukça sıradan bir görünüme sahipken, deneyimsiz kişilere, kullanırken çok fazla sorunla karşı karşıya kalmayacak kadar basittir.

Ana pencere, koruma durumunuzu gösterir ve birlikte çalışmak istediğiniz güvenlik bileşenlerine erişmenizi sağlar.

Bilgisayarınızı virüslere, kötü amaçlı yazılımlara ve diğer tehditlere karşı koruyun

Ragit AntiVirus, özellikle üç tarama özelliğine sahiptir: “Tam” – tüm sisteminizi analiz eden “Tam” – yalnızca bilgisayarınızdaki belirli dosya ve klasörlere bakan “Özel” ve “Taşınabilir Disk” – yalnızca küçük başlı sürücülerin tarandığı Ardından tespit edilen tehlikeleri listeleyecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Üstelik, uygulama, ‘Tarama Koruma’ veya ‘Şüpheli Paket Dosyaları Engelleme’ özelliğini etkinleştirmenizi veya devre dışı bırakmanızı sağlayan bir ‘Internet ve Ağ’ bileşenine sahiptir. Diğer kullanışlı araçlar, sisteminizi boş veya tehlikeli girdileri temizleyerek ilk durumuna geri getirmek anlamına gelen ‘Kayıt Defteri Temizleyicisi’ni içerir.

Sayısız yazım hatası göz önüne alındığında, yardımcı programın arabirim açısından ek bir çalışma yapabileceği düşünülürse de, Ragit AntiVirus beklenmedik şekilde çeşitli hatalarla karşılaşıyor ve bu da genelde tamamen kapanmasına neden oluyor ve bu da bazı kararlılık iyileştirmelerinin gerekli olduğu ihtiyacını gösteriyor.

Temel bir güvenlik aracı

Sonuç olarak Ragit AntiVirus, potansiyel dış saldırılara karşı PC’nizi güvence altına almayı amaçlayan, kötü amaçlı yazılımları ve diğer İnternet tehdit türlerini önleyebilecek bir sistem koruma bariyeri olarak işlev görecek kullanışlı bir programdır.

Ragit AntiVirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here