Quick Heal Total Security İndir

0
563
Deneme Sürüm | 524 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Güvenli online bankacılık işlemleri, bilgisayar için gelişmiş antivirüs koruma ve sorunsuz internet gezinmesi sunar. Ayrıca ebeveyn kontrolü sayesinde çocukları internetin zararlarından korur. Bilgisayarınız için komple bir koruma arıyorsanız Quick Heal Total Security tercih edilebilir.

Kapsamlı Antivirüs Progamı

Bilgisayarınız için tam bir koruma programı arıyorsanız Quick Heal Total Security programını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bu program ile çevrimiçi bankacılık, online alışveriş işlemleri, zararlı yazılım ve diğer bütün kötü amaçlı virüslere karaşı bilgisayarınızı koruma altına alırsınız. Ebeveyn Kontrolü de sunan Quick Heal Total Security, çocuklarınızı internetin zararlarından korur ve bilgisayar erişimlerini sınırlandırabilirsiniz.

Quick Heal Total Security programı casus yazılımlar, reklam yazılımları, keylogger ve diğer kötü amaçlı yazılımlar için koruma sağlar. Aynı zamanda sistem bakımı ve optimizasyonu yaparak bilgisayarınızı hızlandırır.

Programın anti-ransomware özelliği, programların gerçek zamanlı olarak davranışını analiz eder ve herhangi bir saldırıya karşı bilgisayarınızı korur. Güvenilmeyen ve zararlı web sitelerini otomatik olarak engeller.

E-posta güvenliği sayesinde virüslü e-postaları ve e-posta eklerini engeller. Aynı zamanda tehlikeli veya sahte ve phishing web sitelerine yönlendiren e-postaları engeller.

Güvenli bankacılık özelliği sayesinde online bankacılık işlemleriniz için sahte web sitelerinden korur ve finansal bilgileri çalan zararlı programlardan korur. Banka portalları, alışveriş ve diğer e-ticaret sitelerindeki işlemlerde bilgilerinizi gizli tutarak hackerların eline geçmesini önler.

İnternet tarayıcı koruma alanı sayesinde kötü amaçlı dosyalar için bir kalkan gibi davranır.  Güvenli, sanal bir ortamda dosyaları çalıştırır ve internetten herhangi bir zararlı dosya indirmiş olsanız dahi bu dosya bilgisayarınıza zarar vermeden engellenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ebeveyn kontrolü özelliği ile çocuklarınızı gerçek bir koruma altına almanız mümkün. Çocukların zararlı web sitelerini ziyaret etmesi engellenir, çocukların program ve uygulamalara erişimleri kısıtlanabilir ve bilgisayarı kullanma zamanları ayarlanabilir.

Güvenlik duvarı, internet üzerinden bilgisayarınıza erişmeyi deneyen dış tehditleri engeller. Ayrıca, sisteminize bağlı ağlar içerisinde ortaya çıkabilecek tehditleri de engeller. Gelen ve giden Internet trafiğini yapılandırmanıza izin verir. Güvenlik Duvarı profili ayarlamanıza izin verir. Gizli Mod sayesinde bilgisayarınızı hackerların meraklı gözlerinden gizler.

Malware koruması, Anti-Keylogger koruması, gelişmiş tarama özelliği, sistem güvenlik açıklarını tarama, sanal klavye özelliği, hassas verileri güvenli bir şekilde silmenizi sağlar, USB bellek sürücülerini korur gibi bir çok gelişmiş özellik sunar.

Quick Heal Total Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here