Quick Heal Internet Security

0
590
Deneme Sürümü | 194 MB i n d i r
Editörün İncelemesi
3.9

Özet

Quick Heal Internet Security bilgisayarınızı virüsler ve casus yazılımlar da dahil olmak üzere her türlü tehlikeye karşı korumak için birçok araçtan oluşan güvenilir bir güvenlik paketidir.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüsler ve Casus Yazılımlara Karşı Etkili Koruma

Quick Heal Internet Security, dosyalarınızı ve klasörlerini virüslerden veya diğer tehditlere karşı koruyan bir güvenlik çözümü olarak tasarlanmıştır. Ayrıca e-postaları spam ve potansiyel olarak tehlikeli e-posta ekleri için kontrol edebilir.

Virüsten koruma bileşeni, tam bir bilgisayar taramasını çalıştırmanıza veya taranması gereken klasörleri seçmek için özel bir tarama oluşturmanızı sağlar. Ayrıca, virüslerin sisteminize saldırmasını önlemek için belleğe yüklenen programları tarayabilir veya yeniden başlatıldığında bilgisayarı tarayabilirsiniz.

Uygulama zamanlanmış taramayı destekler ve işler kontrol edilmesi gereken titizlik ve bilgisayar alanları açısından yapılandırılabilir. Dışlama listelerine göre, doğrulama işlemi sırasında atlanacak yerleri ekleyerek tarama süresini düşürebilirsiniz.

E-posta tarayıcısı, şüpheli olan ekleri veya kullanıcı tarafından belirtilen dosya uzantılarını engellemek için kullanılabilir. Ayrıca, dikkatli olmak istiyorsanız tüm ekleri engelleyebilirsiniz. Program e-posta göndermek isteyen programları otomatik olarak algılar ve sizden izin ister.

Quick Heal Internet Security ayrıca bir güvenlik duvarı ve kimlik avı ve barındırma sitelerine karşı koruma sağlar.

Ebeveyn, belirli web sitelerine erişimi kısıtlamak için Ebeveyn Kontrolü özelliğinden yararlanabilir. Bilgisayar kullanıcılarının kumar oynamak veya saldırgan web sitelerini ziyaret etmelerini önlemek ve mevcut olmaması gereken web sitelerinin listesini oluşturmak için önceden tanımlanmış kategorileri kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama, USB disk enfeksiyonlarını önlemenize veya virüs bulaşmış bilgisayarları temizlemek için bir acil durum diski oluşturmanıza yardımcı olabilecek ek araçlar içerir. Ayrıca, orijinal Internet Explorer ayarlarını geri yüklemek veya Internet tarama izlerini birden çok uygulamadan temizlemek için kullanabilirsiniz.

Bir bilgisayar taraması sırasında program yaklaşık 260 MB bellek gerektirir ve sistem performansı üzerinde çok az etkisi vardır.

Quick Heal Internet Security, İnternet erişimini kontrol etmenize ve bilgisayarınızı virüs tehditlerine karşı korumanıza yardımcı olan güvenilir bir çözümdür.

Quick Heal Internet Security Ekran Görüntüleri:

Versiyon : 10.0.0.30
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here