Quick Heal Antivirus Pro

0
540
Deneme Sürümü | 180.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Quick Heal Antivirus Pro, bilgisayarınızı virüslere, solucanlara ve truva atlarına karşı koruyabilen, e-posta eklerini ve indirilen dosyaları da izleyebilen güçlü bir antivirüs çözümüdür.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs Programı

Quick Heal Antivirus Pro, Truva atlarından, solucanlardan ve virüslerden, inatçı kök setlerine, çeviricilere, casus yazılımlara ve reklam yazılımlarına kadar her türlü popüler zararlı yazılımdan kurtulmak için yapılmış güçlü bir güvenlik çözümüdür. Üç ayrı sürümden oluşur: Antivirus Pro, Internet Güvenliği ve Toplam Güvenlik. Her biri birbirinden daha fazla özelliğe sahiptir ve Antivirus Pro “en hafif” paketi temsil eder.

Sezgisel kullanıcı arayüzü ve seçenekleri

Yazılım, bilgisayara sızmadan önce kötü niyetli aracıları durdurmak için gerçek zamanlı bir koruma ve isteğe bağlı taramalar için etkili bir güvenlik motoru içerir. Sade butonlar ve basitleştirilmiş seçeneklerle en yeni Windows 8 görünümüne uyan, kullanıcı dostu bir arayüzle sarılmış olan bu araç, acemi ve tecrübeli kullanıcılara yöneliktir.

Hızlı kurulum ve güçlü güvenlik önlemleri

Özelleştirme seçenekleri sunulmadığından tüm kurulum prosedürü hızlı ve kolaydır. Quick Heal Antivirus Pro, e-posta istemcilerine göz kulak olarak gelen ve giden e-postaları spam ve tehlikeli ekler için doğrulamak, ağa dayalı saldırıları önlemek için Windows Güvenlik Duvarı’nı kişisel bir güvenlik aksesuarı ile değiştirmek amacıyla bilgisayar güvenliği için ayrılmış bazı ek özellikleri bütünleştirir. USB diskler için otomatik çalıştırma koruması ve diğer çıkarılabilir depolama aygıtı da mevcuttur.

Varsayılan veya özelleştirilmiş ayarlarla çeşitli tarama yöntemleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanıcı önceliklerine ve sonuç beklemek için zamana bağlı olarak tam, özel, bellek ve önyükleme zamanı taramaları çalıştırılabilir. Tam ve özel modlar kendiliğinden açıklayıcı olsa da, bellek yöntemi etkin işlemleri doğrular ve önyükleme modu, Windows başlangıçta otomatik başlatma uygulamalarına bakmak için bir kontrol gerçekleştirir.

Varsayılan ayarlar, tehdit algılama, görsel ve sesli bildirimler, yedeklemeler, buluşsal yöntemler, arşivler, paketlenmiş dosyalar, çalıştırılabilirler, posta kutuları vb. ayarları bulunmaktadır. Bunlar çoğunlukla ileri düzey kullanıcılara yöneliktir. Bununla birlikte, yeni başlayanlar fabrika yapılandırmasını güvenle kullanabilirler.

Performans ve sonuç

Quick Heal Antivirus Pro, varsayılan parametrelerle tarama işlerini çalıştırırken bilgisayar performansını zora sokmaz. Testlerimiz de aramaları makul bir sürede tamamladı ve en son değerlendirmemizde algılanan virüs bulaşmış dosyaların toplam miktarı ile ilgili çok iyi sonuçlar verdi. Özetleyecek olursak, güvenilir bir antivirüs çözümü için arayışta iseniz, en azından Quick Heal Antivirus Pro’yu satın almaya değer olup olmadığına karar vermeniz için kendiniz test etmelisiniz.

Quick Heal Antivirus Pro Ekran Görüntüleri

Versiyon : 17.00 (10.0.0.33)
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here