Pulse SMS (Android)

0
731
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Pulse, tüm mevcut platformlarda, kullanıcılara ihtiyaç duyabilecekleri tüm özellikleri sağlayan tamamen ücretsiz bir mesajlaşma programıdır.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması

Android cihazlar için farklı bir mesajlaşma uygulaması olan Pulse SMS ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulamanın en önemli özelliği, bu tür bir uygulamadan isteyebileceğiniz hemen hemen her şeyle birlikte gelmesi ve zengin özelliklere sahip olmasıdır.

Örneğin, grup sohbetleri, gündüz ve gece kullanımları için temalar, mesaj arşivleme, Giphy’den GIF ekleyebilme kapasitesi, konuşma renkleri, zamanlanmış mesajlar, hızlı cevap, otomatik mesaj yedekleme ve geri yükleme, çift SIM özellikli telefonlar için destek ve çok daha fazlası.

Geliştiriciler ayrıca tüm sohbetlerin uçtan uca şifreleme kullandığını ve çok güvende olduklarını söylüyor. Pulse SMS uygulamasında arkadaşlarınız ile grup kurabilir ve grup sohbetleri yapabilirsiniz. Özelliklerinden bir diğeri de eğer cihazınızda depolama için yer yoksa mesajları arşivleyerek cihazda yer açabilirsiniz. Böylece mesajlarınız hem korunmuş olur hemde cihazda yer kaplamaz.

Pulse SMS Özellikleri:

  • Grup sohbetleri için destek.
  • Uçtan uca şifreleme.
  • Cihazınızda yer açmak için mesajları arşivleyin.
  • GIFY’den GIF’leri İçe Aktar.
  • Farklı renkler veya konuşmalar seçin.

Pulse SMS Ekran Görüntüleri:

Pulse SMS Tanıtım Videosu:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Cihaza göre değişir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here