PUBG MOBILE (iOS)

0
724
Ücretsiz | 2.1 GB i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

PUBG MOBILE oyunu aksiyon bir savaş oyunudur. Oyun başlarken takımınızla birlikte bir adaya düşüyorsunuz. İşte bundan sonra hayatta kalmak için rakiplerinizi alt edip oyunu kazanmanız gerekiyor. Oyunda alan daralması bulunmaktadır. Zaman ile de yarışmanız gerekiyor.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

iPhone ve iPad için Adada Savaş Oyunu

PUBG Mobile, Battle Royale-tipi senaryosunda, tek bir adada birbiriyle 100 mücadele eden bir iOS oyunudur.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’i ilginç kılan şey, çok az kuralın olması ve aynı zamanda bir atıcının üstündeki bir hayatta kalma oyununun olması. Yeni bir oyuncunun isteyebileceği her şeyi sağlar. İşgal etmek için yeterince gelişmiş.

PUBG Mobile’da oyuncular, sadece bir oyuncunun galip gelebileceği 8×8 km’lik bir adada paraşütle atılıyor. Oyuncular varsayılan olarak herhangi bir şeye sahip değildir, bu yüzden hayatta kalmak için gerekli silahları, araçları ve malzemeleri bulmaları gerekir.

Oyun Unreal 4 motoruna dayanıyor, bu yüzden çeşitli cihazlarda çok iyi ölçeklendiriliyor. Oldukça gerçekçi bir deneyim, geniş ve ayrıntılı bir HD haritası sunar.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyuncular ayrıca silah, araba, kamyon, motosiklet ve hatta teknelerin giderek artan bir cephane bulmayı bekleyebilirler ve arkadaşlarıyla da birlikte çalışabilirler.

PUBG MOBILE Özellikleri:

  • Büyük ada keşfetmek ve scavenge.
  • Cephaneni hızlı kur ve diğer oyuncuları yen.
  • 100 kişilik harita ve sadece bir kişi hayatta kalabilir.
  • Araba ve tekneleri kullanın.
  • Unreal 4 motoru üzerine inşa edilen oyun.
Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : iOS 9.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here