Psiphon Pro (Android)

0
373
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
4.3

Özet

Psiphon, çevrimiçi anonim kalmasına yardımcı olabilecek güçlü bir VPN hizmetine kullanıcı erişimi sunan ücretsiz bir uygulamadır.
Sending
User Review
0 (0 votes)

Android için Ücretsiz VPN Uygulaması

Bir VPN servisini kullanmak, gizliliğiniz hakkında endişelenmenize gerek kalmadan İnternet’te gezinmenizi veya çevrimiçi içeriğe erişmenizi yardımcı olur ve bir çeşit engelden kaçınmanızı sağlar.

Psiphon Pro, kullanıcılara bunu sağlamak için büyük bir başarı sağlayan güçlü bir uygulamadır. Uygulama ayrıca, kullanıcıları kamu Wi-Fi hizmetlerinden daha iyi korumak veya bazı coğrafi bölgelerde kısıtlanmış videoları izlemek için de kullanılabilir.

Kullanıcıların uygulamayı ayarlama konusunda endişelenmesine gerek yok, her şey otomatik olarak yapılır. Ayrıca, VPN hizmetiyle değiştirilen trafik miktarını görmek de mümkündür. Android işletim sistemli cihazlardan yasaklı sitelere giriş yapmak istiyorsanız Psiphon Pro uygulamasını yüklemenizi tavsiye ederiz. Ücretsiz olması uygulamayı daha çok kullanışlı ve cazip hale getiriyor. Eksi olarak uygulamanın Türkçe dil desteğinin olmaması gözükebilir ancak buna gerek kalmayacaktır. Tek bir dokunuş ile VPN hizmetinden yararlanabileceksiniz.

Psiphon Pro Özellikleri:

  • Psiphon açık kaynaklı bir uygulamadır.
  • Engellenen içeriğe çevrimiçi erişme sağlar.
  • Psiphon yardımıyla anonim kalın.
  • Tek bir dokunuşla VPN’ye bağlanın.

Psiphon Pro Ekran Görüntüleri:

Psiphon Pro Tanıtım Videosu:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Cihaza göre değişir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here