ProtectU

0
533
Ücretsiz | 19.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

ProtectU programı kolay anlaşılır ve güvenilirliği ile bilgisayarınızı çeşitli tehditlere karşı kontrol ederek zararlı yazılım bileşenlerine karşı korur. ProtectU kötü niyetli yazılım bileşenlerini bilgisayarınızdan basit ve sorunsuz bir şekilde tespit etmenize yardımcı olabilecek hafif bir uygulamadır. Sisteminize kolayca kurulabilir, minimalist, kullanıcı dostu bir arayüz ile gelir, işlevleri çok sayıda kullanıcı tarafından erişilebilir durumdadır ve herhangi bir ek yapılandırma menüsü içermez.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Etkili Antivirüs Programı

Çalışmanız çoğunlukla bilgisayarınızda gerçekleşiyorsa, belgelerinizi çeşitli siber tehditlere karşı korumanın ne kadar önemli olduğunu büyük olasılıkla anlarsınız.

Yukarıda tasvir edilen senaryoda, en iyi etki alanınız, her zaman tatmin edici sonuç alacağınız  ProtectU gibi özel yazılım çözümlerine yönelmektir.

Bu uygulamayı sisteminize kurmak, önemli bir çaba harcamadan gerçekleştirilebilir, çünkü sizin için gelişmiş bir yapılandırmaya ihtiyaç duyulmaz.

Sisteminizde bir hedef yol tanımlamanız ve yükleyicinin başarıyla kurması için ekrandaki talimatları izlemeniz yeterlidir.

ProtectU, etkileşime girebileceğiniz birkaç fonksiyonu barındıran minimalist, şık bir düzenle gelir; böylece PC becerilerinden bağımsız olarak, sayısız kullanıcı için basit ve çok erişilebilir olduğunu ispatlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Arabirimi içerisinde ek yapılandırma menüsü, pencere veya bölme bulunmamaktadır. Bu nedenle, en iyi işlevselliği sağlamak için çeşitli parametrelerin ayarlanması hakkında endişelenmeniz gerekmez.

Bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılım bileşenlerini algılayabilen basit bir uygulamaya ihtiyacınız varsa karmaşık eylemleri gerçekleştirmenize gerek kalmadan ProtectU’ya geçebilirsiniz.

Ana ekranı, sistem durumunuzu, kontrol edilip doğrulatılmadığını görebileceğiniz genel bilgileri görüntüler ve ayrıca “Yeni bir teşhis çalıştır” düğmesine basarak bir tarama gerçekleştirir. Bir taramanın gerçekleştirilmesi ayrıca Yeni Tanı kategorisinden de yapılabilir; bunun yanı sıra, analizin ilerlemesini ve sonuçlarını görülebilir.

ProtectU Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.6
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here