Protector Plus Professional Edition

0
509
Deneme Sürümü | 4.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Protector Plus Professional Edition, bilgisayarınızın kötü amaçlı yazılımdan arındırılması için kapsamlı tarama yapabilen ve bunları ortadan tamamen kaldıran güvenlik yazılımıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Zararlı Yazılım Temizleme Programı

Protector Plus Professional, yeni bir tarama motoru, bir Kişisel Güvenlik Duvarı ve var olan Protector Plus antivirüs ürün yelpazesinde yükseltilmiş bir sürüm ile diğer yenilikçi özelliklerle birlikte gelir. Protector Plus Professional hem ev kullanıcıları hem de büyük ölçekli kullanıcılar tarafından tercih edilen antivirüs çözümüne dönüşecek.

Bu ürün, virüslere, trojanlara, solucanlara, arka kapılara, spyware’lere, reklam yazılımlarına, exploit’lara, parola hırsızlarına, hack araçlarına, rootkitlere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı yüzde yüz koruma sağlar. Protector Plus Professional, e-posta tarama, InstaUpdate, Güvenlik Duvarı, saldırı koruması, Örnek Gönder, Sezgisel tarama, bellek tarama, hafızadaki virüslerin etkinliğini kaldırma, karantinaya alma, kullanıcı tanımlı tarama görevleri, sıkıştırılmış dosyalar tarama ve çok daha fazlası gibi pek çok yararlı özellik ile doludur .

E-posta tarama özelliği, Gelen Kutusu’na girmeden önce alınan tüm e-postaları tarar ve tüm e-postaların ve eklerin virüsten uzak tutulmasını sağlar. Etkilenen bir e-postanın algılanması üzerine virüs çıkarılır. Gerçek zamanlı tarama özelliği, erişilen tüm dosyaları tarar ve bulunan virüsleri otomatik olarak kaldırır.

Sponsorlu Bağlantılar

Protector Plus Professional’ın InstaUpdate özelliği, virüs veritabanı güncellemelerini geliştiricinin web sitesinden ücretsiz olarak otomatik olarak indirecektir. Submit Sample, Proland Software’deki destek yöneticilerine ürün desteği sağlamak ve kullanıcıların sistemini araştırmak için yardımcı olan güçlü bir özelliktir.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolayca virüs analiz laboratuvarına erişebilirsiniz. Güncellemeler her gün ve acil durumlarda da yayınlanmaktadır. Protector Plus Professional arayüzü çekici ve kullanımı kolaydır.

Sistem gereksinimleri

  • Pentium 100 M.Hz
  • 64 M.B. Veri deposu
  • 30 günlük deneme

Protector Plus Professional Edition Ekran Görüntüleri

Versiyon : 9.2.003
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here