Protector Plus Internet Security

0
665
Deneme Sürümü | 151 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Protector Plus Internet Security, sisteminiz için tam koruma sağlayan ve zararlı yazılımları bilgisayarınızdan temizleyen bir antivirüs yazılımdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs ve Zararlı Yazılım Temizleme Programı

Protector Plus Internet Security, bilgisayarınıza zarar verebilecek veya kişisel bilgilerinizi kullanabilecek her tür zararlı dosya ve parça için tasarlanmış bir güvenlik yazılımıdır.

Bilgisayarınızı 24 saat açık tuttuğunuz sürece sabit disk sürücüsünü ve CD’ler, USB aygıtları ve harici sürücüler gibi kendisiyle etkileşim kuran diğer taşınabilir depolama birimlerini sürekli olarak izlemek için üretilmiştir.

Çekici tasarım ve kolay kullanım

Protector Plus Internet Security, çok yönlü koruma sağlayacak şekilde oluşturulduğundan, her yaştaki ve deneyim düzeyindeki kullanıcılar tarafından erişilebilir olduğu düşünülmektedir. Bunun kanıtı, tarama ve ayarları değiştirmeyi kolaylaştıran sezgisel tasarımıdır.

Uygulama, ağ kurallarını belirlemek veya IP adreslerini engellemek için kullanabileceğiniz daha karmaşık seçeneklerin adil paylaşımını sunar; ancak genel olarak, kullanmak ve yapılandırmak çok kolay.

Özel veya eksiksiz sistem taramaları yapın

Herhangi bir iyi antivirüs çözümünden beklediğiniz gibi, Protector Plus Internet Security, hızlı, özel ve tam bilgisayar taramalarını çalıştırmanızı sağlar. Çok sayıda rakibin aksine, kullanıcı tanımlı taramalar söz konusu olduğunda, bu uygulama kontrol etmek istediğiniz klasörden daha fazlasını seçmenize izin verir.

Sponsorlu Bağlantılar

Belirli bir dosya uzantısına sahip dosyaları taramanızı, belirttiğiniz değerden daha büyük olanları atlamasını söyleyebilir, arşivlerden kaçınmanın yanı sıra, bir dosya virüs bulaşmış olarak algılanırsa belirli bir eylem planı atayabilirsiniz. .

Artan güvenlik için ek araçlar

Protector Plus Internet Security standart bilgisayar tarama işlevi dışında ağ etkinliğini, kullanılan portları, çevrimiçi etkinliği, engellenen saldırıları, dosya ve kayıt defteri değişikliklerini ve daha fazlasını görmenizi sağlar.

Sistemlerle ilgili gelişmiş bir anlayışa sahipseniz, özellikle bahsedilen özellikler kullanışlı olabilir.

Protector Plus Internet Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 10.1.0.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here