Protector Plus Antivirus Software

0
598
Deneme Sürümü | i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Protector Plus Antivirus Software, kişisel bilgisayarınızı çeşitli tehdit türlerinden korumak için özel olarak tasarlanmış, kullanımı kolay ve kullanışlı bir antivirüs yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Tehditlere Karşı Antivirüs Programı

Protector Plus Antivirus, virüs bulaşmalarına karşı bilgisayarınızı korumanıza yardımcı olan kompakt bir virüsten koruma yazılımıdır. İnternet’e bağlı olan her bilgisayarın kapısını çalan tehditler nedeniyle bir virüsten koruma programı olması gerekir.

Uygulama, kullanıcılar tarafından erişilen dosyaları otomatik olarak tarayarak bilgisayarınızın güvenlik düzeyini artıracak şekilde tasarlanmıştır. Ayarlar penceresi, taranan dosya türlerini ve karşılaşılan tehditler için varsayılan eylemi seçmenizi sağlar. Örneğin, yalnızca duyarlı dosyaları veya erişilen her dosyayı tarayabilirsiniz.

Programı, yerel sabit diskten veya çıkarılabilir bir aygıttaki belirli bir konumu taramak için de kullanabilirsiniz. Herhangi bir tehdit algılanırsa ve dosya dezenfekte edilemezse, karantinaya gönderebilir ve daha fazla analiz için geliştiriciye gönderebilirsiniz.

E-posta istemcilerini kullanarak kötü niyetli dosyaların bilgisayarınıza sızmasını engelleyen bir e-posta tarayıcısı içerir. Virüs taraması yaparken program, kurulumundan önce alınan virüs bulaşmış dosyaları tespit etmek için posta kutularını da taramak üzere yapılandırılabilir.

Bilgisayarınızın güvenliğini ciddiye alırsanız, zamanlayıcıyı kullanmayı ve özelleştirilmiş taramalar oluşturmayı düşünebilirsiniz. En önemli dosyalar ve klasörler üzerinde düzenli taramalar yapmak bir virüs saldırısı riskini azaltır. Virüs tanımları dosyası varsayılan olarak otomatik olarak güncellenir ve en son sürümünüz olduğundan emin olmak için bu ayarı değiştirmemelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın arayüzü basittir ve tüm temel işlevlere erişmek ve kullanmak kolaydır. Tarama sırasında antivirüs bir ilerleme penceresi görüntüler, ancak geçen süreyi veya tahmini süreyi göstermez.

130.000’den fazla dosyayı içeren 14 GB’lık bir bölümün taranmasının tamamlanması yaklaşık 30 dakika sürdüğü için tarama hızı makul gözüküyor. Bilgisayarın performansındaki CPU kullanımı% 20 ila% 90 arasında değiştiğini fark ettik.

Protector Plus Antivirus virüslerin dosyalarınıza bulaşmasını önlemek için gereken temel özellikleri sağlar.

Protector Plus Antivirus Software Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2015 8.1.000
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here