Project64

0
828
Ücretsiz | 2.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Project64 ile en sevdiğiniz Nintendo 64 oyunlarını oynamanın keyfini çıkarın ve bu basit aracı kullanarak çocukluğunuzun veya gençlik yıllarınızın unutulmaz anlarını yaşayın.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Video oyunlarını yeniden oynamak isteyenler, sabit diskte saklanan Nintendo64 ROM’larını öykünmek için özel olarak tasarlanmış kullanışlı bir Windows uygulaması olan Project64’ü kullanarak kolayca yapabilirler.

Program tam olarak yeni olmasa da, hala harika çalışıyor. Çok basit ve hızlı bir kurulum süreci var ve basit bir arayüz ile mükemmel işlevsellik sunuyor. Ancak, tam işlevselliğinin tadını çıkarmak için, kullanıcıların önce Project64 içinde yüklenmesi gereken bazı indirilebilir ROM’lar için web’de arama yapmaları gerektiği belirtilmelidir.

Uygun ROM’lar yerleştirildikten sonra, kullanıcılar kullandıkları deneyimin türüne bağlı olarak en sevdikleri oyunları pencere modunda veya tam ekran olarak oynamaya başlayabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Seçtikleri mod ne olursa olsun, yine de bir denetleyiciye ihtiyaç duyarlar ve böylece çok oyunculu oyunlardan bile zevk alabilirler. Her denetleyici için bir profil oluşturulabilir, böylece her yeni oyun başlatıldığında ayarların yapılması gerekmez.

Grafik ve ses seçenekleri, kullanıcıların tercihlerine bağlı olarak özelleştirilebilir ve video çözünürlüğünü ve parlaklığını ve ses düzeyini değiştirebilir.

Project64 hızlı çalışır, basit ancak çok etkili bir arayüzle gelir ve daha da önemlisi ücretsiz olmasıdır. Kullanıcılar programı çalıştırmak için süper bir bilgisayara ihtiyaç duymazlar.

Project64 Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.3.2.202
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here