Prevx SafeOnline

0
397
Deneme Sürümü | 1.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.7

Özet

Prevx SafeOnline, bilgisayarınızı tarayarak olası tehditlere ve zararlı yazılımlara karşı koruyan, aynı zamanda çevrimiçi güvenli olmasını sağlayan bir programdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Zararlı Yazılım Temizleme Programı

Kötü amaçlı yazılım geliştiricileri, güvenlik yazılımlarının gözünden kaçmak için sürekli olarak yeni yöntemler test ederler ve geliştirirler. Bilgisayara gizli bir malware bulaştığında, girilen, üzerine kaydedilen veya üzerinde görüntülenen bilgilerin İnternet tarayıcısı vasıtasıyla kopyalanması ve çalınması mümkündür.

Prevx SafeOnline, bilinmeyen bir şekilde virüs bulaşmış bir bilgisayarda gezinirken çalınan bilgilerin korunması için geliştirilmiştir. Prevx SafeOnline, “bilinen iyi” süreçlerin ve hizmetlerin çalıştırılmasına izin vermek için işletim sistemini ve hizmetleri kilitleyerek İnternet tarayıcınız tarafından girilen veya görüntülenen bilgilerinizi korur.

Sonuç olarak Prevx SafeOnline, bilgisayarınıza virüs bulaşmış olsa bile verileri korur.

Programın deneme sürümünde ki sınırlamaları: Sadece algılama modu dahildir ve Kişisel bilgilerinizi yalnızca şu web sitelerini kullanırken otomatik olarak koruyacaktır: Amazon.co.uk, Amazon.com, CleverBridge.com, PayPal.com, Prevx.com.

Prevx SafeOnline Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.0.5.220
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here