Preventon Antivirus Premium

0
714
Deneme Sürümü | 931 KB i n d i r
Editör İncelemesi
3

Özet

Preventon Antivirus Premium, kötü amaçlı yazılımları kaldırmanın yanı sıra bilgisayarınıza virüs bulaşmadan önce onu algılayan ve engelleyen sezgisel ve güvenilir bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüsleri ve Kötü Amaçlı Yazılımları Kaldırın

Preventon Antivirus, içerdiği tüm kişisel verilerle birlikte bilgisayarınızı korumanıza ve sisteminizin bütünlüğünü etkileyebilecek herhangi bir virüs girişine yol açmamayı amaçlayan etkili bir güvenlik yazılımıdr.

Her seviyedeki deneyime sahip kişiler için oldukça kolay anlaşılan ve erişilebilir olmasını sağlayan temiz ve düz bir arayüze sahiptir. Sekmeli modda çalışır; Preventon Antivirus’un ana bölümleri, ‘Tarama’, ‘İşlemler’ ve ‘Ayarlar’ sekmelerinden oluşur ve bir tıklama ile erişmenizi sağlar.

Ana pencere geçerli koruma durumunu ve ayrıca PC’nizde gerçekleştirilen son analizin tarihini ve son virüs tanım güncelleme bilgilerini görüntüler.

Başlamak için, bilgisayarınızın taranması yapmanız ve sonuncusu analiz edilecek dizini el ile seçmenize izin veren ‘Hızlı’, ‘Tam’ ve ‘Özel’ arasında seçim yapabilmeniz gerekir. Süresi, araştırılacak verinin miktarına bağlı olarak değişebilir ve tespit edilen tüm virüsler otomatik olarak ‘Karantinaya Alınır’.

Sponsorlu Bağlantılar

‘İşlemler’ sekmesi, bulunan tehditleri görüntülemenize ve eldeki listeye bağlı olarak bunları ‘Engellenmiş Listeden’ kaldırarak veya ‘İzin Verilenler Listesine’ göndererek bunları nasıl atacağınıza karar vermenizi sağlar.

Prevent Antivirus programının ‘Ayarlar’ bölümü en karmaşık olan yerdir, koruma seçeneklerinizi daha iyi karşılamak için ayarlayabileceğiniz çok çeşitli seçenekler ve tercihler içerir. Böylece, ‘Gerçek Zamanlı Tarama’, ‘Davranışsal Analiz’ veya ‘SurfGuard”ı etkinleştirebilir; ayrıca, kullanıcı tanımlı bir zamanda,’Günlük’,’Haftalık’ veya ‘Aylık’ temelli tekrarlayan bir tarama planlayabilirsiniz.

Sonuç olarak, Preventon Antivirus, sezgisel koruma sağlayarak ve virüs riskini azaltarak PC’nizi geniş bir yelpazedeki dış tehditler karşısında güven altına almaya çalıştırabileceğiniz güvenilir ve kullanıcı dostu bir yazılım parçasıdır.

Preventon Antivirus Premium Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.5.100
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here