PowerDirector (Android)

0
544
Ücretsiz | 52 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Mobil cihazınızda profesyonel bir zaman çizelgesi ile video düzenleme çözümüne ihtiyacınız varsa, PowerDirector uygulamasından daha iyi bir uygulama bulmak zordur.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Video Düzenleme Uygulaması

Video düzenleme, genellikle mobil cihazlarda bulunan bir şey değildir, ancak PowerDirector geliştiricileri bu uygulama ile bunu başarmıştır. Bunu özel bir PC veya Mac’in çok daha iyi bir şekilde yapacağı doğrudur, ancak o bilgisayar ortamında mümkün olan bazı şeylerin mobil cihazlarda da yapılabileceği ortaya çıkmaktadır.

PowerDirector’ın yardımıyla, GoPro veya telefon kayıtlarını yalnızca birkaç dokunuşla düzenleyebilirsiniz; buna, film müziğinin değiştirilmesi, videonun kesilmesi veya video efektleri, geçişler ve seslendirme eklenmesi de dahildir.

Uygulama, kullanımı kolay bir zaman çizelgesi düzenleme arayüzü, video düzenleyici efektleri, sürükle ve bırak kontrolleriyle FX düzenleme, video kolaj efektleri, ses düzenleyici ve çok daha fazlasını sunar. PowerDirector uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

PowerDirector Özellikleri:

  • Videolarınızı profesyonel bir araçla düzenleyin.
  • Videoları doğrudan YouTube’a kaydedin.
  • Videolarınızı birkaç dakika içinde bölün, birleştirin ve dönüştürün.
  • Hızlı render ve çıktı.
  • Çok sayıda video geçişi ve diğer video efektleri.

PowerDirector Ekran Görüntüleri:

PowerDirector Tanıtım Videosu:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Android 4.3 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here