Power Clean (Android)

0
530
Ücretsiz | 7.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Power Clean, kullanıcıların zamanla biriken gereksiz dosyalardan kurtulmalarına yardımcı olan Android cihazlar için bir temizleyicidir.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Gereksiz Dosyaları Temizleme ve Hızlandırma

Kullanıcılar bir uygulamayı sildiğinde veya bir uygulamayı güncellediğinde çoğu zaman bazı küçük dosyalar geride kalır. Bu durum çoğu zaman olur ve cihazınızın hızına doğrudan etki eder. Deneyimi hızlandırmak için İnternet Tarayıcısı tarafından hiç silinmeyen geçici dosyaları ve diğer tüm kalıntıları hesaba katarsanız, telefonunuzda çok fazla gereksiz şey olduğunu keşfedeceksiniz. Bunların cihazınızda kalmasına gerek yoktur.

Tüm bunların üstesinden gelmek için Power Clean devreye giriyor. Sistemi temizleme, artık istemediğiniz uygulamaları kaldırmanıza, RAM belleği artırmaya, uygulamaları kilitlemeye ve daha pek çok şeye yardımcı olmanıza yardımcı olacak bir uygulamadır.

Böylece kullandığınız Android işletim sistemli telefon yada tablet daha hızlı çalışmaya başlayacaktır. Arka planda cihazı yavaşlatan gereksiz dosyalardan kurtulun ve cihazınızı hızlandırın.

Power Clean Özellikleri:

  • İşletim sistemini temizleyerek Android deneyiminizi geliştirin.
  • Pilinizi tüketen uygulamalardan kurtulun.
  • Uygulamaları kilitle ve onları koru.
  • İstenmeyen dosyalardan telefonu temizleme.

Power Clean Ekran Görüntüleri:

Power Clean Tanıtım Videosu:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.1 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here