Pokémon Duel (Android)

0
552
Ücretsiz | 61 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Pokémon Duel, oyuncuların Pokémon savaşlarının tadını çıkarmaları için oyunculara yeni bir yol sağlayan The Pokemon Company tarafından çıkarılan ücretsiz bir strateji oyunudur.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Pokemon Savaş ve Strateji Oyunu

Bir Pokémon masa oyunu oynamak istiyorsanız, Pokémon Duel oyununu oynamalısınız. Diğer Pokémon oyunlarının aksine, bu oyunun en iyisi olmak gibi bir durumu söz konusu değildir. Bu oyun diğer Pokemon oyunları gibi değildir. Pokemon savaşlarına odaklanmıştır. Oyuncular, dünyanın dört bir yanından oyuncularla rekabet edebiliyor ve en üst lig sıralamalarına erişebiliyorlar.

Pokemon Duel oyunu, Pokémon’u saldırı için doğru yerde konumlandırmakla ilgilidir ve tahmin edebileceğinizden daha stratejiktir. Oyuncular, hem saldırıyı kurmak hem de düşmanın yolunu engellemek için stratejik oluşumlar kurmalı. Oyun bu yüzden göründüğü kadar da kolay değil.

Her oyuncunun 6 Pokémon figüründen oluşan tek bir güvertesi vardır ve her birinin çeşitli hareketleri ve yetenekleri vardır. Oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Pokemonları toplayarak rakipleriniz ile savaşın ve tüm ligleri birincilikle bitirmeye çalışın. İyi eğlenceler dileriz.

Pokémon Duel Özellikleri:

  • Diğer oyuncularla savaşabilme.
  • Düşmana saldır.
  • Her güvertede 6 benzersiz Pokémon figürü bulunur.

Pokémon Duel Ekran Görüntüleri:

Pokémon Duel Tanıtım Videosu:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Android 4.1 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here