PIXresizer

0
825
Ücretsiz | 2.85 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

PIXresizer programını bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek fotoğraflarınızın ya da resimlerinizin boyutlarını küçültebilir ya da büyütebilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Fotoğraf Boyutu Küçültme Programı

PIXresizer programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirerek fotoğrafları ve resimleri yeniden boyutlandıran ve aynı zamanda BMP, GIF, JPEG, PNG veya TIFF formatına dönüştürebilen bir programa sahip olabilirsiniz.

Programın kullanıcı arayüzü, gizli seçenekler içermeyen standart bir pencereden oluşmaktadır. Yani, dosya tarayıcısı üzerinden kaynak görüntüleri girerek başlayabilirsiniz. Program tarafından “sürükle ve bırak” yöntemi desteklenmiyor, ancak toplu işleme yapabilirsiniz.

Tüm dizin yapısını veya alt klasörlerdeki fotoğrafları kopyalayıp yeni boyutu seçebilirsiniz. % 100, eşit genişlik veya daha büyük bir boyut ayarlayabilirsiniz.

Ancak, gri tonlama filtresi uygulamak ve EXIF ​​verilerini kaydetmek için yukarıda belirtilen dosya biçimlerinden birini seçebilir, orijinal dosyayı saklamanızın yanı sıra, gerekirse resmi büyütmek için kullanılan seçenekleri kontrol edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca DPI seviyesini ayarlayabilir, örnek resmi ekranın ortasına veya sol üst köşesine taşıyabilir, yatay veya dikey hale getirebilir veya basitçe bir düğmeye basarak PIXresizer tarafından önerilen ayarları uygulayabilirsiniz.

Program, çok düşük miktarda sistem CPU’su ve bellek kullanıyor, öğreticiler ve anlık görüntülerle iyi çizilmiş bir yardım dosyası içeriyor.

PIXresizer birçok resmi işlemek için çok zaman alabilir ancak buna rağmen boyutlandırma işleminden sonraki fotoğrafların kalitesi çok iyidir. Yani fotoğraflarda herhangi bir bozulma meydana gelmiyor. Sizler için epey yararlı olabilecek bu yazılımı tüm kullanıcılara öneririz.

PIXresizer Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.0.8
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here