Picasa

0
914
Ücretsiz | 13 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Picasa programıyla fotoğraflarınızı kolaylıkla yönetin, düzenleyin, paylaşın, fotoğraflarınızın yedeklerini oluşturun ve çevrimiçi hesabınızla verileri senkronize edin.

Sending
Kullanıcı Oyu
5 (1 oy)

Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Programı

Dijital fotoğraflarınızı yönetmek ve organize etmek bazen zor olabilir, özellikle de yalnızca bu amaçla tasarlanmış bir program bilgisayarınızda bulunmuyorsa. Bu durumda olduğunuzu düşünüyorsanız, günümüzde en yaygın kullanılan uygulamalardan birini deneyebilirsiniz. Picasa hem ücretsiz hem de Türkçe dil desteğine sahip fotoğraf düzenleme programıdır.

Bu araç, İnternet bağlantınız olmadan çok iyi bir şekilde kullanılabilir, ancak tüm özellikleri yalnızca çevrimiçi olduğunuz zaman kullanabilirsiniz. Picasa, albüm, tarih veya başka bir bilgi türüne göre sıralamak isteyip istemediğinize bakılmaksızın, tüm fotoğrafları düzenli tutmanıza yardımcı olmak için özel olarak uyarlanmıştır.

Basit kurulum ve kullanımı kolay arayüz

Kurulum oldukça kolaydır, ancak kurulum paketi web tarayıcınızın ayarlarını değiştirebilen üçüncü parti yazılımlarla birlikte gelir, bu duruma biraz dikkat etmeniz gerekir.

Fotoğrafları düzenleyin, verileri yedekleyin ve bir kolaj oluşturun

Sponsorlu Bağlantılar

Güçlü bir fotoğraf yöneticisi olması gerçeğinin yanı sıra, çok iyi düzenleme işlevleri sunar. Resimleri yeniden boyutlandırmanızı ve kırpmanızı ve görüntü kalitesini artırmak için çeşitli efektler eklemenizi sağlar.

Picasa ile hesap oluşturabilir ve otomatik olarak fotoğraflarınızı senkronize edebilirsiniz, böylece birkaç tıklama ile arkadaşlarınızla fotoğraf paylaşabilir ve gösterebilirsiniz. Ayrıca, yedekleme işlevi, resim kolaj yaratıcısı, toplu düzenleme komut dosyası, klasör yöneticisi ve işlerinizi çok daha kolay hale getirecek diğer pek çok özellik bulunmaktadır.

Picasa programının popülaritesi göz önüne alındığında, zahmetsiz fotoğraf paylaşımı ve yönetimine ihtiyaç duyan tüm kullanıcılar için en iyi seçeneklerden biri olabilir.

Picasa Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.9.141.259
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here