Photoscape

0
636
Ücretsiz | 20.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Photoscape işini başarıyla yapan ücretsiz bir fotoğraf editörüdür. Pek çok filtreyi, özel efektleri ve özellikleri içerdiğinden programı kullanırken kendinizi yeterince özgür hissedeceksiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Editörü

Çok iyi özelliklere sahip kullanışlı bir fotoğraf editörü istiyorsanız, ancak çok fazla ücret ödemek istemiyorsanız, PhotoScape sizin için en iyi seçenek olabilir. İlk olarak harika bir haber verelim ve programın tamamen ücretsiz olduğunu söyleyelim.

Photoscape ile ortalama kullanıcının yapmak isteyeceği her şeyi yapabilirsiniz. Resimlerinizi kırpabilir, onları büyütebilir veya küçültebilir, kırmızı göz kaldırabilir, parlaklık, kontrast ve renk dengelemesi gibi ayarları değiştirebilirsiniz. Ayrıca, fotoğraflarınızın hoş görünmesini sağlamak için çerçeve, metin ve konuşma balonları ekleyebilirsiniz.

PhotoScape, Photoshop’a ücretsiz bir alternatif olarak popülerdir. PhotoScape ile kullanıcı fotoğraflarına göz atabilir ve bunları düzenleyebilir, çeşitli şekillerde değiştirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Fotoğrafları sıkıştırılabilir, diğer işlemler arasında parlaklıkları ayarlayabilir, renkleri dengeleyebilir ve boyutları değiştirilebilirsiniz. Kullanıcı ayrıca animasyonlar ekleyebilir, GIF’ler oluşturabilir, resimleri kırpabilir, farklı kenarlıklar ekleyebilir, resimlere metin ve sanatsal filtreler ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Toplu işleme seçeneği, kullanıcıların aynı anda birden fazla dosyayı düzenlemelerine olanak tanır ve program, birçok dijital kamerada yaygın olarak kullanılan RAW formatındaki dosyaları JPEG’ye dönüştürebilir. Programın kullanıcılara sunduğu bir diğer seçenek, kolaj hazırlamak için birden fazla fotoğraf içeren bir sayfa oluşturma olanağı. Kullanıcıya sunulan seçenekler yelpazesi bu programı amatör fotoğraf editörleri için ideal hale getirir.

Photoscape Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.7
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here