PhotoFiltre Studio X

0
731
Deneme Sürümü | 10.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

PhotoFiltre Studio X, toplu işlemler gerçekleştirmenizi ve sayısız seçenekle parmaklarınızın ucunda fotoğrafları zenginleştirmenizi sağlayan karmaşık ve ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Resim Editörü

PhotoFiltre Studio X basit ve gelişmiş özelliklerle resimleri rötuşlamak ve değiştirmek için kullanılabilen resim editörüdür. Photoshop kadar karmaşık değildir, ancak ortalama bir kullanıcı için ihtiyaçları karşılayacaktır. Katmanlar, şeffaf renkler ve iyi araçlar setiyle çalışmanızı sağlar.

Programın arayüzü daha önce fotoğraf düzenleme programı kullananlar için alışıla geldik bir tasarıma sahiptir. Daha önce hiç resim editörü programı kullanmadıysanız bile programın kolay kullanımı sayesinde bu durumun üstesinden geleceksiniz.

Bu yardımcı programda bulunan özellikler arasında, çeşitli efektler (keskinleştirmek, renklendirmek, sepya) uygulayarak, deforme ederek veya renklerle kişiselleştirerek fotoğrafın değiştirilmesine izin veren filtreler bulunmaktadır.

Ayarlama seçenekleri de mevcuttur; parlaklık, doygunluk, kontrast, renk tonu, renk dengesinin yanı sıra gölgeler ve vurguların yönetimine izin verir.

Uygulamadaki ek işlevler, yeniden boyutlandırmak, parlaklık, kontrast, gama ve doygunluk düzeylerini ayarlamak, bazı filtreler uygulamak, aynı anda birden fazla fotoğrafı çevirmek veya döndürmek için kullanılabilen toplu işleme özelliğidir. İşlenen tüm ögelere telif hakkı metni de ekleyebilirsiniz.

Bununla birlikte, uygulamanın yetersiz kalabileceği şey kullanılabilirliktir, sadece program penceresinin araç ve seçeneklerle karmaşık olması değil, aynı zamanda görevlerin tamamlanma biçimi nedeniyle de çok kullanışlı değildir.

Sponsorlu Bağlantılar

Araçlar profesyonel bir kullanıcı için çok yönlü değildir, ancak ortalama bir kullanıcı için oldukça yeterli olduğunu kanıtlayabilir.

Program CPU ve bellek kullanımını çok tüketmez, bu da sistemin performansını etkilemez. Programın yanıt süresi genelde iyidir ve testlerimiz sırasında herhangi bir hata ile karşılaşmadık.

PhotoFiltre Studio X oldukça verimli bir programdır ve fotoğraflarını zenginleştirmek isteyen kullanıcılar için oldukça iyi bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz.

PhotoFiltre Studio X

Versiyon : 10.12.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here