PestPatrol

0
582
Deneme Sürümü | 10.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.7

Özet

PestPatrol, casus yazılımları, truva atlarını, solucanları, spooferları, sondalama araçlarını, posta bombardıman araçlarını, vb. tespit eden bir yazılımdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Zararlı Yazılım Temizleme Programı

Çalışma ortamınızı, World Wide Web’in birçok köşesinde gizlenmiş olan birçok tehdide karşı korumak, birden fazla güvenlik programının görevi haline gelmektir. Belirli zararlı yazılımları hedeflemek için özel araçlar mevcuttur ve PestPatrol bunlardan biridir. Bu anti-spyware yazılımı, antivirüsün kaldığı yeri seçer.

Bu yardımcı program, casus yazılımları, solucanları, truva atlarını, dropper’leri, araştırma araçlarını ve diğerlerini tespit eder ve kaldırır. Uygulamanın arayüzü, hem acemi kullanıcılar hem de güçlü kullanıcılar için kolaydır.

Tarama seçenekleri standart bir tarama (kötü niyetli ajanların neredeyse gizlediği yerleri hızla tarar) ve özel bir tarama (standart taramayı gerçekleştirir, ancak seçtiğiniz bölümleri ve klasörleri tarar) içerir.

Standart tarama ayrıca kayıt defteri girdilerinin yanı sıra bilgisayarın bellek ve çerezlerini de analiz eder. Ayrıca, bir tarama geçmişi, PestPatrol’un bir taramayı gerçekleştirdiği son saati ve tarihi olduğu kadar önceden tespit edilen zararlıların ve öğelerin sayısını da gösterir.

Sponsorlu Bağlantılar

Testlerimiz sadece standart tarama üzerinde yapılabilirdi, ancak PestPatrol’un işi son derece hızlı bitirdiğini ve kullanıcılara tanımladığı herhangi bir tehdidi dışarıda bırakıp karantinaya alma imkanı bulduklarını gördük.

Gelişmiş Ayarlar’da güncelleme seçeneklerini, prevalans seçeneklerini ve sesleri yapılandırabilir ve karantinaya tabi zararlıları (silinebilir veya geri yüklenebilir), dışlanan zararlıları ve günlük ayarlarını yönetebilirsiniz.

Sonuç olarak, bu yazılımın sisteminize memnuniyetle desteklenmiş bir güvenlik katmanı sağladığını söylemek yerindedir. PestPatrol kullanımı ve yapılandırması çok kolaydır, böylece daha az deneyimli ve uzman kullanıcılar için en uygun çözümdür.

PestPatrol Ekran Görüntüleri

Versiyon : 8.0.0.6
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here