PCKeeper Antivirus

0
525
Deneme Sürümü | 1.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
2.4

Özet

PCKeeper Antivirus, sisteminizi tarayıp gerçek zamanlı güvenlik sunarak, virüs ve diğer zararlı içeriğe karşı yüksek koruma sağlayan güvenilir bir yazılımdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Gelişmiş Antivirüs Programı

PCKeeper Antivirus PRO, bilgisayarınız için tehditlere, virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı kapsamlı bir koruma sunabilen sezgisel bir yazılımdır. Yazılım, gerçek zamanlı koruma özelliğine sahiptir ve sisteminizdeki kötü amaçlı içeriği tespit edebilir. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı tehditler için güvenilir bir güvenlik kontrolü sağlar.

Gerçek zamanlı koruma

PCKeeper Antivirus PRO, bilgisayarınızdaki mevcut tüm tehditleri tespit etmek için bir güvenlik kontrolü gerçekleştirir ve ardından arka planda çalışır ve kötü amaçlı içeriğin her seferinde bilgisayarınıza sızmaya çalıştığını bildirir. İnternet’ten her gün birden fazla dosya indirirken oldukça yararlıdır.

Ayrıca antivirüs, dosyaların bağlam menülerinde hızlı bir algılama işlevi eklediğinden, yeni indirilen içeriği kolayca tarayabilirsiniz. Yazılım, Windows ile başlar ve bilgisayarınız açılırken arka planda çalışır. Bu şekilde, bilgisayarınız çalıştığı sürece size sürekli koruma sağlayabilir.

Tehdit algılama için kapsamlı taramalar

Sponsorlu Bağlantılar

PCKeeper Antivirus PRO yalnızca seçilen klasörleri analiz eden tam bir sistem taraması veya hızlı özel arama gerçekleştirebilir. Herhangi bir kötü amaçlı yazılım, virüs veya tehdidi saptayabilir, daha sonra savunmasız konumdan bozuk dosyaları kaldırabilir. Yazılımı tespit edilen tehditleri karantina alanına otomatik olarak gönderecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca, yanlış algılamayı önlemek için, algılanan bir dosyanın temiz olduğunu biliyorsanız, yoksayılmış listeye ekleyebilirsiniz. Yazılım, bir sonraki tam taramada seçilen dosyaları yoksayabilir. PCKeeper Antivirus PRO’nun antivirüs veritabanı, bilgisayarınız İnternet’e bağlı olduğu sürece, size uygun bir koruma sunmak için sürekli güncellenir.

Güçlü virüsten koruma aracı

PCKeeper Antivirus PRO, bilgisayarınız için sürekli ve güvenilir koruma sunar. Tehditleri, sisteminize erişmeye çalışırken algılayabilir, ayrıca kötü amaçlı yazılım imzaları için bilgisayarınızda depolanan içeriği analiz edebilir. Kullanıcı dostu bir arayüz ve arka planda çalışan bir işleve sahip olan PCKeeper Antivirus PRO, bilgisayarınıza güçlü bir güvenlik sunabilir.

PCKeeper Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.1.337
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Vista ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here