PC Tools Firewall Plus

0
681
Ücretsiz | 9.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

PC Tools Firewall Plus, tüm aktif uygulamalar için ağ erişimini kontrol ederken kötü amaçlı yazılımları algılama ve kaldırma, tek tek profiller için gelişmiş güvenlik duvarı kuralları oluşturma ve yönetme gibi özellikleri bulunan güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Güvenlik Duvarı Programı

Etkin bir İnternet bağlantısı ile çalışmak zorunda kalacağınız zaman bir güvenlik uygulamasının yüklenmesi en iyisidir. Böyle bir araç, açık uygulamalar için ağ erişimini yönetme olanağını verirken, kötü amaçlı yazılımları tanımlamak ve ortadan kaldırmak için kapsamlı bir yazılım çözümü olan PC Tools Firewall Plus’dır.

Birden fazla faaliyet alanı

Arayüz, “Status”, “Applications”, “Profiles”, “History”, “Activity” ve “Settings” olmak üzere altı ana alana ayrılmış tek bir pencereden oluşur.

İlk panel size ürün versiyonu, güncellemeler, gönderilen ve alınan veriler hakkında genel bilgi verir. Artı, hızlı bir şekilde güvenlik duvarı koruma moduna geçebilirsiniz.

Kesin ağ izinleri yönetimi

Aktif uygulamalar söz konusu olduğunda, kullanıcılar bir düğmeye basit bir tıklamayla belirli bir süreç için ağa erişim izni verebilir veya engelleyebilir. Uygulama günlüğünü etkinleştirmek, Gelişmiş Güvenlik İzinlerini (ESP) özelleştirmek (örneğin, çekirdek erişimine izin vermek, sistemi değiştirmek ve kontrol etmek) yanı sıra, gönderilen ve alınan paketler için sorgu ifadeleri aracılığıyla kuralların bir listesini yapılandırmak mümkün olduğundan, gelişmiş ayarlar mevcuttur .

Günlük etkinliğini görüntüleme ve dosyaya kaydetme

PC Tools Firewall Plus ayrıca, bireysel profiller için gelişmiş güvenlik duvarı kuralları oluşturmanızı ve düzenlemenizi sağlar; Güvenilen bir IP listesiyle birlikte geçersiz kılma portlarıyla bağlantı kurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Buna ek olarak, mevcut ağ trafiğini ve güvenlik duvarı etkinliğini (her etkin uygulama için gönderilen ve alınan baytları) görüntülemek mümkündür. PC Tools Firewall Plus, her şeyi bir geçmiş paneline kaydeder ve daha ayrıntılı inceleme için günlükleri bir CSV dosyasına aktarabilirsiniz.

Bu yardımcı program için birçok ayar yapılandırılmış olabilir. Örneğin, güvenlik duvarı güvenlik modunu ayarlayabilir, trafik bilgilerini sayfa simgesinde gösterebilir, ağ ayarlarını değiştirebilir ve parola korumasını ve tam ekran algılamayı etkinleştirebilirsiniz.

Sonuç

Özetleyecek olursak, PC Tools Firewall Plus, çok dilli destek sunar, tepki süresi iyi ve CPU ve RAM’in şaşırtıcı derecede düşük bir miktarda çalışır. Testlerimiz boyunca hiç hata gösterilmedi ve program askıda kalmadı veya kilitlenmedi. Sezgisel arayüzü ve gelişmiş ayarları sayesinde PC Tools Firewall Plus, bütün kullanıcıları memnun edecektir.

PC Tools Firewall Plus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 7.0.0.123
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here