PC Tools AntiVirus Free

0
633
Ücretsiz | 3.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

PC Tools AntiVirus Free, binlerce tehdidi algılayan ve temizleyen ücretsiz antivirüs programı ve casus yazılım temizleme aracıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Antivirüs Programı

PC Tools AntiVirus Free, bilgisayarınızı virüsler ve casus yazılımlar gibi çeşitli kötü amaçlı ajanlardan koruyan bir güvenlik sistemidir.

PC Tools AntiVirus Free, reklam destekli bir program olduğundan, varsayılan tarayıcı arama motorunu ve ana sayfasını değiştirip Google Chrome’u varsayılan tarayıcınız yapmanızı önerdiğinden kurulum sırasında kullanıcıların dikkat etmeleri önerilir.

Kullanıcı dostu arayüzü birkaç özellikle birlikte geliyor. Ana Sayfa sekmesinde, koruma durumunuz (tespit edilen tehditler, gerçekleştirilen taramalar, taranan ögeler, veritabanı güncellemeleri) ve koruma durumu (gerçek zamanlı ve IntelliGuard koruması) hakkında bir özet görüntüleyebilirsiniz.

IntelliGuard, bilgisayarınıza zarar vermeden önce şüpheli görünen dosyaları algılar ve engeller, tarayıcı, çerez, karşıdan yükleme, e-posta, dosya, ağ, rootkit ve site koruması içeren bir davranış koruma içerir.

Maalesef, ücretsiz sürümü yalnızca e-postayı kontrol etmenizi sağlar (e-postaları gönderirken veya alırken e-postaları tarar ve bunları PC Tools tarafından işaretlendi olarak işaretler) ve dosya koruması (bilgisayarınızı kötü amaçlı dosyalar için izler ve bunlara erişilmesini veya çalıştırılmasını önler) sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca, sistem boşta iken arka plan taramalarını etkinleştirebilir, performans ayarlarını (performans, dengeli, koruma) ayarlayabilir, geçmişi görüntüleyebilir, kaldırmadan önce bir geri yükleme noktası oluşturabilir, tarama planlayabilir ve karantinaya alınan nesneleri görüntüleyebilirsiniz.

Tarama üç şekilde yapılabilir: Intelli-Scan, tam tarama, özel tarama. Tam tarama işleminin tamamlanması çok uzun sürüyor, ancak bu PC Tools Antivirus Free’in eksiksiz olduğu anlamına gelmiyor. Örneğin biz kendi yapmış olduğumuzda testlerde, program birçok izleme çerezleri buldu. Ek olarak, sistem kaynakları bu görev sırasında az kullanılıyor ve herhangi bir hata bulamadık.

Sonuç olarak, PC Tools Antivirus Free, standart bir koruma seviyesi sağlar; bu da, meraklı bir İnternet kullanıcısı değilseniz yeterli olacaktır.

PC Tools AntiVirus Free Ekran Görüntüleri

Versiyon : 9.1.0.2898
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here