Panda Global Protection

0
1098
Deneme Sürümü | 64.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Summary

Panda Global Protection, antivirüs koruması, güvenlik duvarı, belge yedekleme, anti-spam ve taşınabilir aygıtların korunması gibi araçları tek bir pakette toplayan bilgisayarınızı korumaya hazır güvenlik yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Güvenlik ve Koruma Paketi

Panda Global Protection, bilgisayarınızı herhangi bir web tabanlı saldırıdan korumak için tasarlanmış bir güvenlik sistemidir.

Hızlı bir kurulum işleminden sonra, koruma (antivirüs, güvenlik duvarı, kimlik, güvenlik açıkları, anti-spam filtresi, ebeveyn kontrolü) ve bakım servislerini (otomatik yedekleme kopyası, çevrimiçi yedekleme) görüntüleyebilmenin yanı sıra kullanıcı dostu arayüzü ile karşılaşacaksınız.

Tarama, üç şekilde gerçekleştirilebilir – hızlıca (belleği, çalışan işlemleri, çerezleri tarar) tamamen veya özel. Taramalar uzun süre almaz ve bu süre zarfında taranan virüs bulaşmış ve çözülen dosyaların sayısını görüntüleyebilirsiniz. Artı, bir tarama zamanlayabilir, olay raporlarını, istatistikleri ve karantinaya alınmış kötü amaçlı ajanları (ad, orijinal yer, neden, durum) görüntüleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca, taramak istediğiniz öğeleri (disk, posta, anında mesajlaşma, İnternet’te gezinme dosyaları) ve algılamak ve hariç tutmak, davranış analizi ve buluşsal taramayı etkinleştirmek, sahte web sitelerine karşı koruma sağlamak için (Panda güvenlik duvarı korumasını) etkinleştirmek için tehditleri seçebilirsiniz Ve duyarlılık düzeyini ayarlayabilir, spam önleme filtresini (ör. Güvenilir gönderenler listesi oluşturmak) ve web içerik kontrolü (ör. bir beyaz liste ve kara liste oluşturmak) etkinleştirebilirsiniz.

Ayrıca, risk durumunda otomatik yedeklemeyi etkinleştirebilir, kopyaları geri yükleyebilir, kopyaları bir CD veya DVD’ye kaydedebilir, bir disk birimini birleştirip bilgisayarınızı temizleyebilirsiniz.

Genel olarak bakıldığında, Panda Global Protection, bilgisayarınıza web tabanlı saldırılara karşı gerekli güvenlik sağlamak için oldukça iyi bir araçtır. Güvenlik duvarı çok güçlü olmayabilir, ancak program antivirüs bölümünde ortalama tecrübeye sahip bir kullanıcı tarafından kolayca kullanılabilir ve çok düşük CPU ve sistem belleği miktarını kullanır. Yazılımın bazı iyileştirmelere ihtiyacı olabilir, ancak yine de kullanıcılara öneriyoruz.

Panda Global Protection Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2016 17.0.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here