Panda Free Antivirus

0
541
Ücretsiz | 55.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Panda Free Antivirus, virüs bulaşmış dosyaları önlemek, tespit etmek ve ortadan kaldırmak için bulut yardımını kullanan kullanışlı ve ulaşılabilir ücretsiz bir antivirüs programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Antivirüs Programı

Panda Free Antivirus, bilgisayar performansından ödün vermeden Truva atlarını, solucanları, virüsleri, casus yazılımları, reklam yazılımlarını ve diğer kötü niyetli etkinlikleri hızlı bir şekilde bulmak ve önlemek için bulut teknolojisine başvuran küçük boyutlu ve kullanımı çok basit bir anti-malware uygulamasıdır. Daha öncedeki sürümleri de kullanıcılar tarafından sıcak bir şekilde karşılanmıştı ve en son sürümü Windows 8 Metro UI ile harmanlanan yeni bir görünüm ile geliyor.

Hızlı kurulum

Kurulum prosedürünün tamamlanması biraz zaman alır. Buna ek olarak, otomatik olarak Windows Gezgini sağ tıklama menüsüne bir giriş oluşturur ancak bu kurulumda herhangi bir yerde belirtilmemiştir.

Şık görünüm ve güçlü güvenlik önlemleri

Metro UI görünümüne sadık olan arayüz, ana pencerede, Windows 8 Başlangıç ​​Ekranında uygulama karoları sıralama gibi, yeniden düzenlenebilen geniş renkli düğmeler içeriyor.

İstatistikler, engellenen tehditlerle birlikte taranan ve karantinaya alınan toplam dosyaları gösterir. Kullanıcılar tarama modülüne erişebilir, şüpheli etkinlik için etkin işlemleri izleyebilir, USB tabanlı virüs saldırılarını önleyebilir ve Windows’un başlatmayı reddetmesi için acil önyükleme USB sürücüsü oluşturabilir.

Çeşitli tarama modları ve özelleştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Panda Free Antivirus, bilgisayarda kötü amaçlı yazılım ajanları olup olmadığını tam olarak kontrol edebilir, yalnızca kritik tarama modunda popüler gizleme alanlarını doğrulayabilir, yalnızca belirli dizinlere ve sürücülere bakmanın yanı sıra, seçili dosyaları, klasörleri ve sürücüleri Windows Gezgini içerik menüsü aracılığıyla hızlı bir şekilde tarayabilir .

Acemi kullanıcılar, tarama işlerini yaparken varsayılan yapılandırmayı en iyi duruma getirilmiş ayarları kullanarak uygulayabilir; gelişmiş kullanıcılar, sıkıştırılmış dosyalar, davranışsal engelleme, otomatik virüs nötralizasyonu, uyarılar, hariç tutma vb. Söz konusu olduğunda bu düzenlemeyle bağlantı kurma imkânına sahiptir. Gerçek zamanlı koruma, istediğiniz zaman devre dışı bırakılabilir; taramalar otomatik olarak çalışacak şekilde planlanabilir.

Performans ve sonuç

En son yaptığımız testler, Panda Free Antivirus’un virüs bulaşmış dosyaları tanımlarken mükemmel bir iş çıkardığını ve sistem kaynaklarına ışık tuttuğunu ortaya koydu. Bununla birlikte hacimlerine bağlı olarak, onlardan kurtulmak çok zaman alabilir.

Panda Free Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 18.0.1
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here