Panda Cloud Cleaner

0
685
Ücretsiz | 36.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Panda Cloud Cleaner, bilgisayarınızda ki tehditleri algılayan ve kaldıran Collective Intelligence tabanlı (bulut tarama) gelişmiş bir zararlı yazılım temizleme programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Bulut Tabanlı Ücretsiz Antivirüs Programı

Panda Cloud Cleaner, herhangi bir tehdidi algılamak ve yok etmek için Bulut teknolojisi kullanan bir anti-malware yazılımı uygulamasıdır. Tarama prosedürü otomatik hale getirilmiştir, bu nedenle kullanıcı yardımı gerekli değildir, bu da Panda Cloud Cleaner’ın deneyimsiz kişiler tarafından bile kullanılabileceği anlamına gelir.

Yüklendikten sonra bilgisayarda tam tarama yapabilirsiniz. Kolektif Zeka kullanarak, Panda Cloud Cleaner bilgisayarınız için güvenliği en üst düzeye çıkarmak için düzenli olarak en yeni virüs tanımlarıyla güncellenir.

Ana uygulama penceresi taramalar sırasında normal kullanıcı etkinliğine izin vermek için görev çubuğuna küçültülebilir.

Sonuçlar, sistem temizleme olanaklarıyla birlikte toplam bulunan kötü amaçlı yazılım aracısını ve PUP’ları (istenmeyen programlar), bilinmeyen dosyaları ve şüpheli politikaları gösterir. Bu kategorilerin her biri için kötü amaçlı yazılım aracısı adı ve tam yolu, bozuk kayıt defteri anahtarları ve web tarayıcı izleri (ör. Geçmiş, geçici İnternet dosyaları, çerezler) gibi ayrıntılı bilgi edinmek mümkündür. Panda Cloud Cleaner, Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome için destek sunar.

Sponsorlu Bağlantılar

Kötü niyetli yazılımların temizlenmesi bir düğmeye basılarak yapılabilir. Bununla birlikte, her eylem için bir sistemin yeniden başlatılması gereklidir. Diğer gelişmiş araçlar, tüm işlemleri bitirmek, dosyaları açmak ve daha fazla değerlendirme için Panda laboratuvarlarına ögeler göndermekle ilgilidir.

Panda Cloud Cleaner, sabit sürücünüzün boyutuna bağlı olarak tarama işini tamamlamak biraz zaman alabilir. Programın az CPU ve RAM kullanımı vardır. Buna ek olarak ne yazık ki, tarama hedefini (ör. Özel sürücü veya dizin) ve türü (ör. Hızlı) seçme seçeneği sunmamaktadır.

Uygulamanın gerçek zamanlı bir koruma içermediğini unutmayın, bu nedenle web tabanlı tehditlere karşı tam koruma sağlamak için çok yönlü bir antivirüs ürünü kurmanız gerekir. Bunun dışında Panda Cloud Cleaner, virüs bulaşmış dosyaların taranması ve çözülmesi konusunda oldukça güvenilirdir.

Panda Cloud Cleaner Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.1.10
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Vista ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here