Paltalk Messenger

0
1994
Ücretsiz | 56 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4

Özet

Paltalk Messenger, binlerce görüntülü sohbet odasının yanı sıra dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi birisiyle, görüntülü, sesli, sohbet etme ve dosya paylaşma imkanı sağlar.

Sending
Kullanıcı Oyu
5 (1 oy)

Yeni Arkadaşlarla Kamera ile Görüntülü Sohbet Programı

İletişim, teknolojideki ilerlemeler nedeniyle büyük ölçüde gelişen bir faaliyettir. Artık uygulamaları ve programları kullanarak bilgisayardan yada telefondan kolayca yapılır. Paltalk, mesafeye bakılmaksızın arkadaşlarınızla iletişim kurmak için kullanabileceğiniz anında mesajlaşma programıdır.

Kurulum işlemi sırasında Paltalk Messenger, Ask Araç Çubuğunu yüklemeyi, varsayılan arama motorunuzu yerleştirmeyi ve tarayıcı ana sayfasını varsayılan olarak Ask.com’a ayarlamayı teklif ettiği için özel dikkat göstermelisiniz. Verilen teklifi reddedebilir ve yalnızca Paltalk Messenger’ı kurmayı seçebilirsiniz.

Programa ilk girdiğinizde bir rumuz, şifre, e-posta adresi ve güvenlik sorusu seçmelisiniz. Paltalk Messenger, sizin takma adınızı temel alarak SuperIM üzerinden sizin için bir bağlantı oluşturur. Bu şekilde, birine bir bağlantı gönderebilirsiniz ve web tarayıcı penceresinde sohbet edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanıcı arayüzü oldukça kolay anlaşılır. Arkadaş listesinde özellikli sohbet odalarını görüntüleyebilir veya kendi sohbet odalarınızı yaratabilirsiniz. Maalesef arkadaşlarınızı arayamazsınız.

Ayarlar bölümü, genel seçenekleri, aktarılan dosyalara çıkış yolunu, SuperIM’i (örneğin, web kamerası görüntüleme ve yayınlama, ses etkinleştirildiğinde varsayılan ses modu), SuperIM URL’sini (takma adınıza veya başka bir yere dayalı bir URL seçin) yapılandırmanıza izin verir. Ses ayarı, web kamerası kurulumu, kaydırıcı bildirimleri, gizlilik seçenekleri, uyarılar ve sesler, ebeveyn denetimleri gibi ayarları yapabilirsiniz. İnternet bağlantınızı test edebilir ve hesapları yönetebilirsiniz.

Ayrıca, AIM, MSN, Yahoo, Facebook, Google Talk gibi anında mesajlaşma servislerine erişebilir, fotoğraf çekebilir, video mesajları kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz.

Paltalk Messenger Ekran Görüntüleri

Versiyon :
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here