Paint.NET

0
1069
Ücretsiz | 6.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

Paint.NET, bir dizi seçenek ve sezgisel bir arayüz ile donatılmış, profesyonel görünümlü fotoğraflar oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir resim editörüdür.

Sending
Kullanıcı Oyu
5 (1 oy)

Ücretsiz Fotoğraf ve Resim Düzenleme Programı

Kullanıcıların beceri düzeyinden bağımsız olarak, herkesin bilgisayarında bir fotoğraf düzenleyici olması gerekir. Uzmanlar, lisanslı bir program satın almaya gücünüz yetiyorsa ve profesyonel çalışmalar yapacaksanız Photoshop’u kullanmanızı tercih eder. Ancak aksi durumda Paint.net adlı bu ücretsiz program size düşündüğünüzden çok daha fazla yardımcı olacaktır.

Paint.NET, profesyonel görünümlü tasarımlar ve cazip projeler üretmek için ihtiyaç duyulabilecek neredeyse tüm özellikleri getiriyor.

Paint.net uygulamasını yüklemeden önce, .NET Framework’ün güncel sürümünün yüklü olduğundan emin olmanız gerekir; aksi takdirde kurulum işlemi sırasında bu da güncellenecektir. İkincisi, programın içinde Acemi ve Özel olmak üzere iki yeni kurulum modu vardır.

Paint.NET, başarılı bir şekilde çalışabilmeniz için basit ve iyi organize edilmiş bir arayüzle geliyor. Kurulumdan sonra Paint.NET, fotoğraflarınız açılırken varsayılan program haline gelir ve daha sonra bilgisayardaki fotoğraf dosyalarını hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Varsayılan program olmasa bile, desteklenen tüm formatların programın ana penceresinden işlenebileceğini belirtmek gerekir.

Acemiler, kesme, kırpma veya döndürme gibi temel işlevleri yerine getirebilecek düğmelerin yanı sıra renk seçme, klonlama veya yeni bir katman eklemek gibi daha gelişmiş olan özellikleri kullanabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Uzmanların özellikle kullanışlı buldukları özelliklerden biri, tam klavye desteğidir; tüm eylemlerin özel kısayol tuşlarına basarak tamamlanabileceğini, böylece uygun menüyü veya düğmeyi bulmanın daha kolay olacağı anlamına geliyor.

Menülerde, katman düzenleme, renkleri ters çevirme, posterize etme, resim bulanıklaştırma veya keskinleştirme, deforme etme, kabartma veya herhangi bir sanatsal projeyi geliştirmek için uygulanabilecek ek ayarlamalar ve efektler ortaya koyma gibi seçenekler vardır.

Paint.Net, düzenleme seçenekleri ve araçları hakkında geniş bir liste içeren oldukça etkili ve güvenilir bir yazılım parçasıdır.

Paint.NET Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.0.18
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here