Padvish EPS

0
576
Deneme Sürümü | 126 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

Padvish EPS programı ile bilgisayarınızın antivirüs koruma yardımıyla virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan, reklam yazılımından ve diğer tehdit unsurlarından uzak kalmasını sağlayın.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Antivirüs ve Casus Yazılım Engelleme Programı

End Point Security Edition’ın kısaltılmışı olan Padvish EPS, bilgisayarınızı virüsler, solucanlar, trojanlar, casus yazılım arka kapıları, reklam yazılımları ve diğerleri gibi her türlü tehdide karşı koruyacaklarını taahhüt eden, kullanıcı dostu bir virüsten koruma yazılımıdır.

Bazı virüsten koruma yazılımları yüklemek biraz sıkıcı olabilir, ancak Padvish EPS’de geçerli değildir. Arayüz, ekranda en az sayıda bölüm ve seçenek ile, temiz ve modern görünüşe sahip ve Padvish EPS’yi erişilebilir bir yardımcı program haline getiriyor.

Çoğu antivirüs yazılımında olduğu gibi, Ana Giriş bölümü gerçek zamanlı korumanın durumu, güvenlik duvarı ve veritabanı güncelleme durumu gibi genel bilgilere ayrılmıştır.

Koruma bölümü, Aygıt Denetimi (bağlı aygıtları engellemenizi veya bunlara izin vermenizi sağlar), Gizli Mod ve Karantinaya Alınan Dosyalar gibi özelliklere erişmenizi sağlar.

Genel basitliği rağmen, Padvish EPS, istenmeyen trafiği engellemek için bazı temel ağ ve güvenlik duvarı ayarları ile oyun oynamayı sağlar. Ek olarak, yardımcı program, Oyun Modu ve Sanal Klavye gibi kendinden açıklayıcı ve kullanışlı özellikleri barındırıyor.

Beklendiği gibi antivirüs çözümü, dosyaları, klasörleri ve tüm diskleri hem otomatik hem de manuel olarak taramanıza olanak tanır. Tehdit edici dosyaları temizleyebilir, karantinaya alabilir ve kaldırabilir; gelecekteki taramalardan dosyaları hariç tutmanızı sağlayan bir sistemle birlikte gelir.

Birçok virüsten koruma uygulamasıyla birlikte veritabanını güncel tutmanın bir İnternet bağlantısı gerektirdiğini belirtmek gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı program çalışıyor ve iyi görünüyor, ancak bu yardımcı programın hala genç bir geliştirme aşamasında olduğunu ve hala bazı geliştirme ve virüs veritabanı geliştirmelerini gerektirebileceğini unutmamalısınız.

Ayrıca, Padvish EPS, bulut koruması, dosya uzantıları, önyükleme ve ana önyükleme kesimleri, arşiv istisnaları, buluşsal analiz, tarayıcı önceliği ve daha pek çok yapılandırma seçeneği sunarsa çok başarılı olurdu.

Yukarıdakilerin hepsini dikkatli bir şekilde ele alarak, Padvish EPS, bilgisayarınızı zararlı bir şekilde uzak tutmak için temel bir güvenlik önleme seti sunan erişilebilir ve basit bir antivirüs uygulamasıdır.

Padvish EPS Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.2.59.2284
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here