Padvish Antivirus – Home Edition

0
671
Ücretsiz | 134 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

Padvish Antivirus – Home Edition programı kullanıcı dostu bir arayüze sahip virüsten koruma yazılımıdır ve güvenerek bilgisayarınızı bu programla her zaman korumaya alabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Güvenilir Antivirüs Programı

Herhangi bir bilgisayarı ve üzerinde önemli verileri güvenli hale getirmeye yönelik ilk adımın antivirüs çözümü yüklemesi olduğu evrensel olarak bilinen bir gerçektir. Günümüzde bu tür programların seçiminde kesinlikle hiçbir sıkıntı bulunmadığını söylemek gerekir.

Birçok virüs koruma yazılımı çözümlerinden biri de Padvish Antivirus – Home Edition’tır. Diğer antivirüs programları gibi bilgisayarınızı herhangi bir tehdide karşı korumayı vaat eder.

Yardımcı programa gerek duymaz ve normal bir yükleme işlemi uygulanır, ancak bunun tamamlanması için tam sistem yöneticisi haklarının gerekli olduğunu unutmayın. Kurulumundan sonra program, görev çubuğuyla ve Windows bağlamsal menüleri arasında kesintisiz bir şekilde bütünleşir.

Akılda tutulması gereken bir diğer husus, genel koruma düzeyinin yalnızca veritabanı kadar iyi olmasıdır. Padvish Antivirus – Home Edition, en son koruma veritabanlarını indirmek için İnternet erişimi gerektiriyor.

Bu kategorideki programlar için en şık arayüzü değilken, Padvish Antivirus – Home Edition işleri mümkün olduğunca basit tutmayı başarıyor. Beklendiği gibi, ana menü sisteminizin genel korunmasıyla ilgili önemli bilgiler sağlar.

Antivirüs çözümü, dosyaları otomatik ve el ile tarama imkanı sunar. Beklendiği gibi, tehdit edici dosyaları temizleme, karantinaya alma ve kaldırma özelliğine sahiptir ve gelecekteki taramalardan dosyaları hariç tutmanızı sağlayan bir sistemle birlikte gelir.

Sponsorlu Bağlantılar

Değer vermenin anlamı, uygulamanın sanal klavyesi ve olası uyarıların çoğunu devreden çıkaran şık oyun modu ve bilgisayarınızın oyun amaçlı olarak sunabileceği tüm kaynakları kullanmanız gerektiğinde “düşük güç modu” gibi davranmasıdır .

Sonuçta, Padvish Antivirus – Home Edition, bilgisayarınızı çoğu durumda tehditlere karşı korumaya yönelik kullanıcı dostu bir antivirüs yazılımı çözümüdür.

Bununla birlikte, yine de zaman testinden geçmek ve kendini muhtemelen en zor kategorilerden biri olan antivirüs kategorisindeki titanlara karşı kanıtlamak gerekiyor. O zamana kadar, sisteminizin korunması için yalnızca Padvish Antivirus – Home Edition’a güvenmemenizi öneririz.

Padvish Antivirus – Home Edition Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.4.38.1485
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here