Outpost Security Suite Free

0
532
Ücretsiz | 94.8 MB i n d i r
4.4

Özet

Outpost Security Suite Free, bilgisayarınızı çok çeşitli tehditlere karşı korumak için gerekli bütün araçları sağlamayı amaçlayan güçlü bir güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Kötü Amaçlı Tehditlere Karşı Koruma

Bilgisayarlara en iyi güvenlik çözümünü bulmak için çabalayan birçok kullanıcı var ve ihtiyaç duyacakları en güçlü korumayı sağlayabileceklerini iddia eden çok çeşitli programlar bulunmakta ve bu durum oldukça kafa karıştırıcı geliyor.

Halen hangi yazılımın ortamınıza en uygun olduğuna karar vermeye çalışıyorsanız, Outpost Security Suite Free’e yakından bakabilirsiniz. Yalnızca kötü amaçlı yazılım tehditlerini tespit edip kaldıracak basit bir virüsten koruma programı olduğundan bu yardımcı program, diğer alanları da kapsayacak şekilde daha geniş bir kapsam ile birlikte gelir.

Kullanımı kolay ve kolay arayüzü ile hemen tüm bileşenlerin durumunu kontrol edebilir ve sorunları düzeltebilirsiniz. Bilgisayarınıza girmek isteyebilecek hırsızları engellemek için tüm gelen ve giden ağ trafiğini işleyebilecek dahili güvenlik duvarı mükemmel bir ektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Maalesef, güvenlik duvarı modülü çok özelleştirilebilir değildir ve yalnızca sisteme kurulan tüm uygulamalar için geçerli kurallar oluşturabilirsiniz. Outpost Security Suite Free herhangi bir işlemi veya uygulamayı, bloklayarak veya çalışmasına izin veren bir listeye koyma seçeneği sunmaz.

Kişiselleştirmeye açık olma eğilimi, tanımlanan tüm tehditlerin gönderildiği kendi karantinasına sahip olan Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma modülüdür. Böylece, koruma kapsamı, çalışma modu ve tarama yöntemleri yalnızca birkaç tıklama ile ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir. Hassas verilerin çalınması, güvenlik spektrumunu genişletmek için Anti-Spam ve Posta Tarayıcı modülleri ile güçleri birleştiren Anti-Leak bileşeninin bakımı içindedir.

Outpost Security Suite Free programıyla güvenlik duvarının eksikliklerini kolayca giderebilirsiniz.

Outpost Security Suite Free Ekran Görüntüleri

Versiyon : 7.1.1.3431.520.1248
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here