OTL by OldTimer

0
690
Ücretsiz | 587 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.9

Özet

OTL by OldTimer, virüslerden etkilenen dosyaları gösterecek, derinlemesine bir tarama gerçekleştirerek casus yazılım tarafından bilgisayarınızda yapılan değişiklikleri algılayabilen bir güvenik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Casus Yazılım Temizleme Programı

OTL by OldTimer, bilgisayarınızdaki casus yazılım ve virüsler tarafından yapılan değişiklikleri belirlemek için tasarlanmış kullanışlı ve güvenilir bir programdır ve en iyi düzeltmeyi belirlemek için daha ayrıntılı analiz edilebilecek bulgular hakkında detaylı bir rapor hazırlar.

OTL by OldTimer, bir malware temizleyicisine veya bir antivirüs ürününe benzer bir şey değildir. Bu tür uygulamaların ortak özelliği, bir günlük dosyası oluşturan ayrıntılı tarama işlemidir, ancak kötü amaçlı yazılımları bir güvenlik programının yaptığı gibi izole etmez.

Düzgün manipüle etmek ve daha da önemlisi, taramanın sonuçlarını yorumlamak için önemli bilgisayar bilgisi gerektiği için en iyi gelişmiş kullanıcılar tarafından kullanılır.

OTL by OldTimer, olduğu gibi çalıştırılabilir; dolayısıyla bir yükleme işlemi gerekmez. Burada sunulan seçenekler önceden dikkatli bir şekilde analiz edilmek zorunda olmakla birlikte, ana pencere oldukça basittir.

Tam bir tarama, kötü amaçlı yazılımdan en çok etkilenen bilgisayarın en yaygın alanlarını ilgilendiren kapsamlı ve uzun bir işlemdir. Öte yandan, hızlı bir tarama daha az zaman alır, ancak sonuçlar tam modda sağlananlardan daha az kapsamlıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Taramanın tamamını hedef alan ana alanlar da ana pencerede belirtilir ve bu önerilmez, ancak devre dışı bırakılabilir. Bu nedenle, işlemler, hizmetler, sürücüler ve kayıt defteri, bir sistemde bulunan tüm kullanıcı hesaplarını kapsayan bir taramanın nesnesini yapar.

Tarama işlemi tarafından üretilen günlük ayrıntılı olarak analiz edilmelidir veya bilgisayarınızı etkileyen sorunları belirleyebilecek uzmanlara iletilmelidir. Belirli bir yerde bulunan kötücül yazılımları kaldırmak için komut dosyası biçiminde düzeltmeler yüklemek olasılığı da vardır.

OTL by OldTimer’in arkasındaki genel fikir, genellikle casus yazılımlardan etkilenen hassas alanların kapsamlı bir raporunu sunmaktır. Bu rapor sayesinde, kullanıcılar görsel olarak sorunları belirleyebilir ve çevrimiçi olarak kararlar alabilir.

OTL by OldTimer Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.2.70.2
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here