OSHI Defender

0
676
Deneme Sürümü | 2.2 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

OSHI Defender, herhangi bir şüpheli etkinlik için Windows başlangıç, tarayıcı eklentileri, DNS sunucuları ve ana bilgisayar dosyasını kontrol etmek için bulut tabanlı taramayı kullanan ve sorunları düzelten güçlü bir güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Etkili Antivirüs Programı

OSHI Defender, şüpheli otomatik çalıştırma girişlerini, tarayıcı eklentilerini, DNS sunucularını ve sunucu dosyasına yapılan tüm değişiklikleri belirlemek için tasarlanmış sezgisel bir zararlı yazılım bulma tarayıcısıdır. Gizliliğinizi koruma ve bu tür sorunları onararak bilgisayarınızın sağlamlığını geri kazanmanıza yardımcı olmak için bulut tabanlı tarama özelliğine sahiptir.

Hızlı bir kurulum işleminden sonra, OSHI Defender kendisini otomatik olarak Windows otomatik başlatma dizisine ekler; bu ise bilgisayarınızı her açtığınızda taramaları gerçekleştirmesi anlamına gelir. İsteğe bağlı bir tarama, yapılandırma ayarları ve çıkışa hızlı erişim sağlayan bir simge oluşturarak systray’e entegre olur.

Arayüz gelince, güvenlik açığı tarayıcı, koyu bir görünüm ve özenle yapılandırılmış seçenekler içeren, çekici bir ana pencereye sahiptir ve OSHI Defender’ın nasıl kontrol edilebileceğini anlamayı kolaylaştırır. Sisteminizin mevcut koruma durumunu değerlendirmek için OSHI Defender’ı ilk başlattığınızda bir tarama otomatik olarak başlatılır.

Bulunursa, tehditler şiddete göre sıralanır (düşük veya yüksek düzey gibi) ancak kategori, tür veya ada göre de sıralanabilirler. Tehdit adı ve kategorisine ek olarak, sağlanan başka bir bilgi yoktur. Örneğin, yolları gösterilmediğinden hangi dosyaların tehlikeli olarak kabul edildiğini söylemek mümkün değildir.

OSHI Defender, bir düğmeyi tıklatarak ilgili dosyaları silerek bütün sorunları çözmeyi taahhüt eder. Alternatif olarak, gelecekteki taramalardan silmek, görmezden gelmek veya hariç tutmak için herhangi bir dosyayı seçebilir ve uygulamanın silmeyi önleyebilirsiniz. Bununla birlikte, bir web adresinin yanı sıra bazı durumlarda kullanıcılar tarafından tanınması ve güvenliği için faydalı olabilecek yararlı bir dosya açıklaması olmadığından, çoğunun kendi araştırmalarını yapacak kadar merak edeceğinden kuşku duyuyoruz ve dosyaların Tutmaya değer.

Sponsorlu Bağlantılar

Karantinaya gönderilen dosyalar daha sonra bilgisayardan kalıcı olarak kaldırmak isteyip istemediğinizi veya disk üzerindeki orijinal konumlarına geri yüklemek isteyip istemediğinize karar verebilir. Ayrıca günlük ve arka plan taramalarını devre dışı bırakabilir, aracın buluta dosya yüklemesini ve tehditler hakkında ek bilgi göndermesini engelleyebilirsiniz.

Dışlama listesinden dosyaları kaldırmak veya yenilerini eklemek, ayrıca düşük düzey (dikkat etmeniz gereken uygulamalar veya ayarlar), orta (potansiyel olarak tehlikeli programlar veya kritik sistem değişiklikleri) ve yüksek (programlar tarafından tanımlanan programlar) arasından seçim yapmak da mümkündür. Bulut Antivirus tehlikeli olarak).

Program, araç testlerimiz de birçok tarayıcıyla ilgili sorun tespit etti. Sistem kaynakları tüketiminde ışık kalırken taramaları hızlı bir şekilde gerçekleştirdi. Çekici arayüzü ve basit seçenekleri sayesinde, OSHI Defender, bilgisayarlarına fazladan bir koruma katmanı eklemek isteyenler tarafından kullanılabilir.

OSHI Defender Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.7.21
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here