Orange Defender

0
731
Deneme Sürümü | 4.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
5

Özet

Orange Defender programı, bilgisayarınızı çevrimiçi tehditlere karşı koruyacak, tam, hızlı ve özel tarama modları ve başlangıç ​​programları analizi sağlayacak bir virüsten koruma yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

İnatçı  Virüslerden Koruma Programı

Orange Defender, bilgisayarınızı her türlü zararlı yazılımdan koruyabilecek sanal bir kalkan sağlamayı hedeflemektedir. Gerçek zamanlı koruma ve isteğe bağlı taramalara sahip olan Orange Defender, virüslerin ve diğer tehditlerin sisteminize erişmesini önlemeyi taahhüt eder.

Çok renkli olmasına rağmen, arayüz zarafetten yoksundur ve gereksiz yere artan yazı tipi vardır. Programın parlak tarafında, tüm seçenekler açık görüş ve erişilebilir durumdadır.

Her zaman koruma sağlamak için, virüsten koruma kapandıktan sonra sistem tepsisine gönderilir ve diğer benzer koruma çözümlerinden farklı olarak, isterseniz bu bir kapatma işlemine tabi tutulabilir.

Bu tür koruma çözümleri genellikle yaptığı gibi, Orange Defender birden fazla tarama moduna sahiptir. Normalde virüsler tarafından hedeflenen önemli alanları analiz ederek sistemin hızlı taramalarının yanı sıra daha derin enfeksiyonları tespit etmek için tam, çok daha kapsamlı taramalar da gerçekleştirebilir.

Özel taramalar da mümkündür, ancak can sıkıcı bir şekilde, aynı anda birden fazla dosya veya klasör seçemezsiniz, ancak tek tek seçemezsiniz. Ayrıca, Orange Defender bilgisayarınıza bağlı çıkarılabilir sürücüler içeriğini analiz edebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

“Canlı Tarayıcı” olarak adlandırılan Orange Defender, çalışan uygulamaları ve süreçleri gerçek zamanlı olarak tarar ve her biri için bir güvenlik derecesi görüntüler ve bir işlemin geçerli bir dijital imza veya tehlikeli işlevler içermediğini size bildirir. Her bir işlem için çevrimiçi olarak hash kodunu, dosya sürümünü, üreticisini ve daha fazlasını gösteren kapsamlı bir güvenlik raporu bulunmaktadır.

Orange Defender, belirli dosyaların veya klasörlerin beyaz listeye eklenmesi durumunda taramayı görmezden gelebilir, ancak daha önce olduğu gibi onları toplu halde ekleyemezsiniz.

Orange Defender bir antivirüs ile birlikte gelen temel güvenlik araç setini paketler. Fakat ne yazık ki onu bir goto koruma programı olarak niteleyebilecek birkaç gelişmiş özellikten yoksundur. Şu anda güvenilirliği de oldukça şüphelidir.

Orange Defender Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.4
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here