OPSWAT Metadefender Client

0
791
Ücretsiz | 9.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.7

Özet

OPSWAT Metadefender Client, birden fazla antivirüs motoru kullanarak potansiyel güvenlik tehditlerini tespit eder ve bilinen güvenlik açıkları ile uğraşmanıza yardımcı olur ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Etkili ve Ücretsiz Virüs Koruması Yapın

Bilinen ve güvenilir web sitelerinden çok uzaklarda gezinirken İnternet’in oldukça tehlikeli bir yer olduğu bilinen bir gerçektir. Tek başına bir virüsten koruma çözümü her zaman tek başına tüm tehditlerle yüz yüze kalma yeteneğine sahip değildir. Bununla birlikte, OPSWAT Metadefender Client gibi ek araçları kullanarak, doğru PC sağlık durumu raporları sağlamak için birden fazla popüler motor kullanarak tüm bilgisayarı tarayabilirsiniz.

Buradaki en önemli avantajlardan biri taşınabilirliktir. Ve size bir USB flash sürücüde kişisel bir tarayıcı olarak dolaşabilme imkanı verir, böylece kendi bilgisayarınızdan başka bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz. Katıştırılmış bir kurulum yoktur ve kayıt defteri girdileri tarama işleminden etkilenmez, bu nedenle hedef bilgisayar bozulmadan kalır.

Tarama işlemi, uygulama başlatıldığında başlar. Sonuçlar gerçek zamanlı olarak teslim edilir, ancak popüler bir motorla taranacak dosyaları gönderebilmeniz için etkin bir İnternet bağlantısına sahip olmanız gerekir. 40’ı aşkın tarama motoru kullanılır; bunların hepsini listeleyen bir tablo ve son güncelleme zamanı ve tehditlerin tespit edilip edilmediği.

Sponsorlu Bağlantılar

Birden fazla türde bilgi sağlanmaktadır. Bu alanlara, aktif süreçler, virüs bulaşmış dosyalar, IP bağlantıları, yerel antimalware ve atlanan dosyalar aracılığıyla sizi kolayca karşılık gelen sekmeler aracılığıyla erişilir. Belirli yerleri hedefleme imkanı olmayan tüm bilgisayar taranır.

Sonuçlar gerçek zamanlı olarak gösterilir. Ana bilgisayar tablosunda dosya adı, yol, tarama sonucu ve son tarama zamanı gösterilir. Sonunda rapor oldukça düzgün bir yapıda ve bilgi derinliklerinde PDF veya TXT olarak kaydedilebilir. Süreçler ve virüs bulaşmış dosyalar için yolu Kopyalama veya Dosya Gezgini aracılığıyla harekete geçmek için dosya konumuna atlama imkanı vardır.

Sonuçta, kötü niyetli içeriğin aktif bir İnternet bağlantısı ile bilgisayarınıza kolayca sızabileceği ve semptomların daima görülebileceği anlamına gelmiyor. OPSWAT Metadefender Client, kötü amaçlı işlemler, virüs bulaşmış dosyalar ve hatta çeşitli popüler motorları kullanarak kötü IP bağlantıları ve sonunda teslim edilen ayrıntılı bir rapor için bilgisayarınızı taramak için güvenilir bir uygulama olarak gelir.

OPSWAT Metadefender Client Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.12.51.777
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here