OpenVPN

0
771
Ücretsiz | 3.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

OpenVPN, gizli ve güvenli bir web tarama deneyimi sağlamak için geniş bir yapılandırma yelpazesine yer verebilecek tam özellikli bir SSL VPN programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Engelli Sitelere Giriş Programı

OpenVPN, uzaktan erişim, site-to-site VPN’ler, Wi-Fi güvenliği ve yük dengeleme, yük devretme ve cezaya uygun kurumsal ölçekli uzaktan erişim çözümleri gibi geniş bir yapılandırma yelpazesine yer veren tam özellikli bir açık kaynaklı SSL VPN çözümü sunar.

Güvenli bir İnternet gezinme aracı

OpenVPN, karmaşıklığın güvenlik düşmanı olduğu temel önceliğinden yola çıkarak, kurumsal pazarlar için iyi hedeflenen diğer VPN teknolojilerine göre daha düşük maliyetli bir alternatif sunmaktadır. OpenVPN’nin hafif tasarımı, diğer VPN uygulamalarını karakterize eden karmaşıklıkların pek çoğunu saklar. OpenVPN güvenlik modeli, siber dünya üzerinden güvenli iletişim için endüstri standardı olan SSL’ye dayalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

OpenVPN, SSL / TLS protokolünü kullanarak OSI katmanı 2 veya 3 güvenli ağ genişletmesi uygular, sertifikalara, perspektif kartlara veya 2 faktörlü kimlik doğrulamaya dayanan esnek istemci kimlik doğrulama yöntemlerini güçlendirir ve güvenlik duvarı kurallarını kullanarak kullanıcı veya grup somut erişim kontrol politikalarını VPN sanal arabirimine uygulanır. OpenVPN bir web uygulama proxy’si değildir ve bir web tarayıcısı aracılığıyla çalışmaz.

OpenVPN nispeten kolay kurulum, dinamik IP adresleri ve NAT için destek içerir.

Sonuç

Sonuç olarak OpenVPN, taşınabilirlik için inşa edilmiş, kullanması kolay, titizlikle tasarlanmış ve güvenilir modüler bir tasarıma sahip bir programdır. OpenVPN hızlıdır ve VPN tünelinin güvenlik parametrelerini kontrol etmek için birçok seçenek sunarken, ayrıca sunucunun kendisinin güvenliğini sağlamak için seçenekler sunar.

OpenVPN Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.4.3-I601
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Vista ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here