Nynja Clean – Anti-Virus

0
504
Deneme Sürümü | 18.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
2

Özet

Nynja Clean – Anti-Virus, sisteminizi çeşitli virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerine karşı koruma araçları sunmak üzere tasarlanmış geliştirilmiş bir yazılımdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Antivirüs Programı

Nynja Clean – Anti-Virus, bilgisayarınızı çeşitli türdeki tehditlerden korumanıza yardımcı olmak için tasarlanmış, kullanıcılara karşı kolay ve güvenilir bir yazılım çözümüdür; virüsleri herhangi bir gerçek hasara neden olmadan önce algılayabilir ve kaldırabilirsiniz.

Pratik ve özenle yapılandırılmış görünüm

Uygulama oldukça basit bir kullanıcı arayüzü içermekle birlikte, göz atmak için iyi organize edilmiş, daha az deneyimli kişiler için bile erişilebilir durumdadır.

Ana pencere, en son gerçekleştirilen analizin tarihini görüntüler ve tek bir düğmeye basarak yeni bir analiz başlatmanıza olanak tanır. Araç, dosyalarınızı sadece sağ tıklatarak taramanıza yardımcı olmak için Windows bağlam menüsüne de entegre olur.

Sisteminizi tarayın ve tespit edilen tüm virüsleri kaldırın

Nynja Clean – Anti-Virus, tüm PC’nizi analiz ettiği için, tüm dosyaları inceleyerek, tarama seçeneklerini belirlemek için “Tam Tarama”, “Hızlı Tarama” ve “Manuel Tarama” olmak üzere üç tarama seçeneğine sahiptir.

‘Hızlı Tarama’ yalnızca bir virüs veya başka herhangi bir malware formuna virüs bulaştırmamasını sağlamak için sistem sürücüsünü hedefleyecektir; buna karşın ‘Manuel Tarama’, hangi bilgisayar sürücülerinin potansiyel olarak analiz edilmesi gerektiğine karar vermenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Algılama sonrasında bir virüs tehlikeyi önlemek ve durumu beyaz bir listeye ekleyerek, geri yükleyerek veya tamamen kaldırarak duruma bağlı olarak nasıl başa çıkacağınıza karar vermenizi sağlayacak şekilde hemen karantinaya alınır.

Ayrıca, ‘Ayarlar’ bölümünden Nynja Clean – Anti-Virus normal tarama işlemlerini normal etkinliğinize müdahale etmemek için haftanın bir veya daha fazla gününde kullanıcı tarafından tanımlanan bir saatte gerçekleşmesini planlamanızı sağlar. Sezgisel koruma düzeyi, ihtiyaçlarınıza göre normal veya yüksek olarak kapatılabilir olarak ayarlanabilir.

Kullanışlı bir PC güvenlik yazılımı

Sonuç olarak, Nynja Clean – Anti-Virus, bilgisayarınızı virüsler, Truva atları ve diğer kötü niyetli zararlı yazılımlardan oluşan geniş bir sanal tehlikeden korumak için kullanabileceğiniz kullanışlı ve etkili bir programdır..

Nynja Clean – Anti-Virus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.7.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here