NVIDIA GeForce Experience

0
869
Ücretsiz | 80 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

NVIDIA GeForce Experience, NVIDIA tarafından önerilen optimum ayarları uygulayarak GeForce sürücülerini güncel tutmanın ve video oyun deneyimini geliştirmenin yeni bir yoludur.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

GeForce Sürücü Güncelleme ve Oyun Geliştirme Programı

NVIDIA GeForce Experience, sistemlerine bir GeForce grafik ekran kartı takılı olan oyun severler için kullanışlı ve güçlü bir programdır.

Oyuncunun deneyimini geliştirmek için, NVIDIA tarafından sağlanan tavsiyeler temel alınarak tüm video oyunlarına en uygun ayarları uygular. Araç ayrıca, grafik kartı için en son sürücüleri indirir.

Arabirim basit ve sezgiseldir, birincil panel üç bölümden oluşur; oyunlar, sürücüler ve tercihler.

NVIDIA GeForce Experience, bilgisayarı video oyunları için otomatik olarak tarar ve karakter, efektler ve çevre kalitesi, çözünürlük, gölgeler, doku filtreleme, tam ekran modu, gelişmiş PhysX ve daha birçok konuda geçerli ve önerilen ayarları görüntüler. Ayrıca, oyunun ekran görüntülerine uygulanan en iyi ayarları ön izleme ve ayrıca ana uygulama penceresinden video oyunlarını başlatabilirsiniz.

Programın bir diğer önemli özelliği de otomatik olarak en yeni GeForce sürücülerini denetler ve bunları masaüstünden ayrılmadan yüklemenizi önerir.

Sponsorlu Bağlantılar

Tercihler alanında, NVIDIA GeForce Experience’nin varsayılan olarak en uygun ayarları uygulamasını, sürücü kontrolünde beta güncellemelerini içermesini, güncelleme bildirimlerini devre dışı bırakmasını, video oyun yüklü yerleri seçmesini, farklı bir UI diline geçmesini ve ayrıca tüm etkinliği günlüğe kaydetmesini isteyebilirsiniz.

NVIDIA GeForce Experience, sürücü güncelleme modülü söz konusu olduğunda Windows XP SP3‘ü destekler. Düşük CPU ve RAM kullanır, böylece bilgisayarın performansına müdahale etmez. Testlerimiz de herhangi bir sorunla karşılaşmadık.

NVIDIA GeForce Experience, video oyunlarını optimum performansla oynatmak için mükemmel bir çözüm sunuyor.

NVIDIA GeForce Experience Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.12.0.84
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here