nProtect GameGuard Personal

0
851
Deneme Sürümü | 368 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

nProtect GameGuard Personal, bilgisayarınızı ve özellikle oyun kullanıcılarını gerçek zamanlı olarak kötü niyetli tehditlerden koruyan güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Zararlı Yazılımları Temizleme Programı

nProtect GameGuard Personal, bilgisayarınızı virüs taraması yapmak ve daha iyi bir oyun deneyimi için optimize etmek için tasarlanmış bir bilgisayar güvenlik programıdır. Program bir antivirüs, bir kişisel güvenlik duvarı ve oyun optimizasyon modülü içerir.

Arayüz, Mini modu ve daha fazla seçenek görüntüleyebilmenizi sağlayan Gelişmiş modu içerir. Mini mod modüllerin yalnızca durumunu görüntüler ve hızlı taramalar ve çeşitli sistem iyileştirmeleri gerçekleştirmenize olanak tanır.

Güvenlik Merkezi bilgisayara hızlı bir bakış sağlar ve modüllerden birinde güvenliğinizi etkileyen bir sorunla karşılaştığınızda sizi uyarır. Virüs / Casus Yazısı sekmesi, dosya etkinliğini izleyen gerçek zamanlı tarayıcının ayarlarını değiştirmenizi sağlar. Ayrıca, başlangıç ​​programlarını görüntüleyebilir ve gerekli olmayan girdileri devre dışı bırakabilirsiniz.

Antivirüs, belleğin ve sistem dosyalarının hızlı taranmasını, tüm mantıksal sürücülerin tam taranmasını veya klasörleri veya klasörleri seçebileceğiniz özel bir taramayı gerçekleştirebilir. Bir tarama gerçekleştirdiğinizde, program durumunu, geçen süreyi ve taranan dosyaları ayrı bir pencerede görüntüler. Hız söz konusu olduğunda, testlerimiz sırasında tarama motoru 13 GB’lık bir sürücüye ve yaklaşık 70.000 dosyaya yaklaşık 30 dakikada girdi.

Kişisel Firewall sekmesinden bazı programların Internet erişimini kısıtlayabilirsiniz. Uygulama, engellenmesi gereken programları bir listeye eklemenize ve erişim kurallarını yapılandırmanıza olanak tanır. Burada, bilgisayar korsanlarının saldırılarını önlemek için paylaşılan kaynakları da devre dışı bırakabilirsiniz.

Daha iyi bir oyun deneyimi isteyen kullanıcılar, Mini modundan tek bir tıklama ile bir dizi değişiklik uygulayabilir. Gelişmiş mod, sistemin kararlılığını korumak için değişiklikleri seçmelerini sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu sekmede ayrıca Sistemin Temizlenmesi ile ilgili seçenekler bulunur. Programı geçici dosyaları ve formlar veya açılan sayfalar hakkındaki bilgileri silmek üzere ayarlayabilirsiniz. İşletim sistemi geçici dosyaları ve Geri Dönüşüm Kutusu’nun içeriği veya Son Açılan dosyalar listesini kaldırarak temizlenebilir.

Program, bir parola girerek dosyaları şifrelemek ve bazı dosyaları diğer kullanıcıların kurtarılamayacak halleriyle güvenli bir şekilde silmelerini sağlamaktadır. Tüm uyarılar ve antivirüs veya güvenlik duvarı tarafından gerçekleştirilen işlemler, kritik güvenlik olaylarını bulmak için kontrol edilebilen Olay günlüğüne kaydedilir.

nProtect GameGuard Personal, bilgisayarınızı güvende tutmak için gereken özelliklerin çoğunu sağlar ve oyun deneyiminizi optimize etmek için çalışır.

nProtect GameGuard Personal Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here